Page 1 of 1
OPRAVENO: Svíčky
Posted: 22:44 29. Dec 2013
by Caehan
Je to detail, ale svíce a svíčky po použití zmizí... dříve je tak šlo stavět na zem.
Re: Svíčky
Posted: 01:45 11. Feb 2014
by Myrpa
Opraveno. Měly by fungovat i stany a deky. Na podtemňácké hlavy na kůlu jsem zapomněl.
Sbírá se featem Sebrat (svítící stany nikdy více).
Svíce vydrží asi real hodinu, nebo dvě, restart ne.
Stany, deky přežijou i restart a vydrží asi tři real dny, pak nenávratně zmizí.
Úkoly pro vás: zkusit persistenci (netestoval jsem), zkusit podtemňácké hlavy na kůlu.
Re: Svíčky
Posted: 01:57 11. Feb 2014
by -darkvision-
Podtemnacky hračičky jsem nenašel. Vetešník je nemel. Ani v doupěti rozkoše nejsou. Zítra je pokusím najít.
Dříve ale na jednom z těch míst byly.
Re: Svíčky
Posted: 18:45 12. Feb 2014
by J.F.Payne
Persistence funguje!
Akorát po restartu se placeabl stanu/deky/čehokoliv změní na klikací, a objeví se na každém místě, kde stál kdykoliv předtím.
Takovej zmodralej stan jde sebrat kliknutím, ale ne featem, a deka nejde sebrat ani kliknutím, ani featem.
Zmodralej stan se dá sbalit a když se znovu rozbalí, už nezmodrá...
Re: Svíčky
Posted: 18:31 28. Feb 2014
by Myrpa
Opraveno.