Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Nastavení odporů

Posted: 23:19 29. Dec 2013
by Caehan
Screen shot 2013-12-29 at 22.12.01.png
Dneska ve hře se mi nějak divně zobrazoval odpor... zřejmě jsme ho nikdo neměli nastavený, ale hráč se mi zobrazoval červeně. Stalo se to někomu? Ví někdo, co to způsobuje?

Re: Nastavení odporů

Posted: 23:32 29. Dec 2013
by Derken-
Nastavený odpor a následný relog.

Re: Nastavení odporů

Posted: 23:35 29. Dec 2013
by Caehan
To bude asi ono...