Page 1 of 1
OPRAVENO: Ivory - věž na ostrově
Posted: 03:14 30. Dec 2013
by Mourisson1
Ze dveří do věže nebylo odstraněno zamčení, tudíž se dovnitř nedá dostat, naše klíče na to nefungujou. Tuším že vnitřek přízemí by měl být veřejný takže tam jen odstranit zamknutí. Vnitřek už by fungovat měl

(A nebo ještě neměl, to záleží na tom zda Amber správně tipla že by to mohlo bejt

)
Re: Ivory - věž na ostrově
Posted: 10:48 30. Dec 2013
by Amber
Není to chyba, Rejty tam tu lokaci ještě nenahrál

Re: Ivory - věž na ostrově
Posted: 10:49 30. Dec 2013
by Mourisson1
Oki, už sme si říkali, jestli sme nebyly s klíčema podvedeni a nedostali jsme nějaký falešný

Re: Ivory - věž na ostrově
Posted: 21:12 30. Dec 2013
by Rejty
Ještě jsem to nenahrál do modulu.