Page 1 of 2

OPRAVENO Triky

Posted: 15:57 30. Dec 2013
by Assault
Triky stále nejdou sesílat neomezeně :roll: (alespoň u klerika ne)

Re: Triky

Posted: 17:13 30. Dec 2013
by Caehan
A měly by snad? :confused:

Já myslel, že je to zatím jen návrh, ne něco, co se chystá zavést.

Re: Triky

Posted: 17:16 30. Dec 2013
by karolina
Za barda funguje jak má. Jdou sesílat neomezeně.

Re: Triky

Posted: 17:24 30. Dec 2013
by Zeerit
Taky jsem koukal ,že někteří už sesílají neomezeně (asi teda bard). Nevšiml jsem si, že by to bylo někde vypsaný v detailu kdo a co jak může.. takže v tom má asi guláš kde kdo.

Re: Triky

Posted: 21:50 13. Jan 2014
by Shaman88
Může bard a zaklínač, pokud by měl někdo nápad jak to udělat i pro wiznu a ostatní tak sem s ním.

Re: Triky

Posted: 22:23 13. Jan 2014
by Zeerit
Proč to nejde u ostatních stejně jako u těch dvou ?

Re: Triky

Posted: 22:33 13. Jan 2014
by Caehan
Nemají spontánní kouzlení... musí si připravit kouzla i s přesným počtem použití ten den.
Zaklínač a bard mohou použít jakékoliv kouzlo z repertoáru.

Možná by si mohl čaroděj připravit na každý medit jen čtyři druhy triků?

Re: Triky

Posted: 22:37 13. Jan 2014
by Shaman88
Systémově, po každém zakouzlení obnovím počet kouzel u triků. Ale viditelně to funguje jen o těchto kouzel.
Neznám žádnou možnost jak systémově pracovat s knihou kouzel u normálních kouzelných class (resp. s pravou stranou knihy kouzel kde jsou sloty)

Re: Triky

Posted: 23:17 13. Jan 2014
by Infra
Předělat triky u mága na zaklínačské nastavení, asi nelze?

Re: Triky

Posted: 23:52 13. Jan 2014
by Shaman88
Ne styl magie je pevně daný celému povolání, maximálně mě napadlo že to těm postavám dám jako featy s nekonečně použitími na den, ale to by se musely dělat všem postavám kterých kterých se týká relevly.....

Re: Triky

Posted: 00:04 14. Jan 2014
by Zeerit
Feat mě taky napadl no. Amber, určitě celá žhavá na další relevel party :wink:. Když už jsme u toho, sice by to bylo asi dost práce na víc, ale ještě by bylo super aby se dmg triku přibližovala aspoň částečně střele ze střelný zbraně. Třeba že by to mělo +1 dmg za caster lvl do nějakýho maxima. Šlo by to toho takhle šahat ?

Re: Triky

Posted: 00:11 14. Jan 2014
by Caehan
Nebo... předmět na nekonečně použití použitelný jen čaroději? Kouzelná kniha... nebo tak něco...

Re: Triky

Posted: 00:11 14. Jan 2014
by Shaman88
Šahat by do toho určitě šlo, triky jsou normální skripty.. ale to musíte směřovat na Rejtyho.

Re: Triky

Posted: 00:12 14. Jan 2014
by Caehan
Zase bych to nepřeháněl, triky se blíží na prvních úrovních střelným zbraním, protože triky narozdíl od nich nikdy neminou. Což neznamená, že se budu posílení nějak zvlášť bránit, jen mi přijde fér připomenout, že ta mince má více stran.

Re: Triky

Posted: 00:19 14. Jan 2014
by Zeerit
Caehan wrote:Zase bych to nepřeháněl, triky se blíží na prvních úrovních střelným zbraním, protože triky narozdíl od nich nikdy neminou. Což neznamená, že se budu posílení nějak zvlášť bránit, jen mi přijde fér připomenout, že ta mince má více stran.
No účel tohodle je aby čaroděj nemusel běhat se střelnou zbraní jak tydýt ne ?. Okolo 10 lvlu nebo kdy má ale dva útoky(+kvalitní šípy) a dmg cantripu by se už rozhoně nevyrovnala si myslim, . Proto řikám, že by to mohlo trochu scalovat s lvlem, aby to pokud možno nahradilo střelnou zbraň pro jakýkoliv lvl.

Edit: S tou knihou to zní pěkně. A pak by třeba byla lvl 10 required kniha co by měla silnější verzi.