Page 1 of 1

OTESTOVAT: Stínové zranění

Posted: 19:46 31. Dec 2013
by Infra
Přítelíček nemá nastavené zabití stínovými. Zabitou postavu pak nelze oživit stahovákem.

Re: Stínové zranění

Posted: 18:45 01. Feb 2014
by Myrpa
Otestujte opravu. Asi radši s DM :idea:

Re: Stínové zranění

Posted: 21:30 24. Feb 2014
by karolina
Stínová zranění fungují jen při zabití familiarem.
V případě summona (svázání plání) ne.

Re: Stínové zranění

Posted: 01:23 26. Feb 2014
by Myrpa
Ten summon byl postavy, nebo familiara? Pro druhý případ jsem to ošetřený neměl, ale pro prvý chybu nevidím. Edit: vidím.

Re: Stínové zranění

Posted: 02:11 26. Feb 2014
by -darkvision-
Postavy. Mága.

Re: Stínové zranění

Posted: 11:29 26. Feb 2014
by Myrpa
Opraveno. Ale raději otestovat.

Re: Stínové zranění

Posted: 12:10 26. Feb 2014
by Krysak
Omlouvám se za offtopic, ale kdybych třeba někoho zabil IGMS, v aktuálních pravidlech, mohu jej zvednout?

Re: Stínové zranění

Posted: 12:40 26. Feb 2014
by Nalkanar
IGMS nevím, ale proběhl mi spolubojovník skrz stěnu ohně a zvednout šel.

Re: Stínové zranění

Posted: 12:43 26. Feb 2014
by Caehan
Myslím, že to dělají všechna zraňující kouzla, u kterých se vypisuje "jméno postavy" zranil "jméno cíle"...

Re: OTESTOVAT: Stínové zranění

Posted: 14:26 16. Mar 2014
by Myrpa
Otestujte někdo stínovou smrt od companiona.