Page 1 of 1
OPRAVENO: Kel a Hazr
Posted: 20:10 01. Jan 2014
by Infra
Podtemno nedostává ve městě za světla postih.
Trochu jsem na to pozapomněl.
Re: Kel a Hazr
Posted: 02:12 03. Jan 2014
by Bahnak
Otázkou je zda je to záměr nebo chyba - koneckonců v tom městě mají existovat vedle sebe obě frakce.
Tedy pokud jsem to dobře pochopil.
Re: Kel a Hazr
Posted: 02:42 03. Jan 2014
by KaTo
Je to (na 99,99999%) chyba. Veškeré interiéry (banka, knajpa, atd.) jsou pro Podtemno přístupné z podzemí.
P.S.
Až se to bude nastavovat, tak připomínám, že na povrchu není (před dvěma dny nebyla) automaticky odhalená mapa.
Re: Kel a Hazr
Posted: 11:24 04. Jan 2014
by Rejty
Opraveno.