Page 1 of 1
OPRAVENO - Překupník
Posted: 11:07 02. Jan 2014
by klobouk
Karatha - Nordova Bazilika - překupník podle mě nemaže z db zakoupené věci. Koupím je od něj, zmizí mu z invu, ale po restartu se načtou do jeho sortimentu z db znova. Tak to má fungovat?
Re: Překupník
Posted: 15:39 01. Feb 2014
by Puxina
Jo taky jsem včera kupoval koženou zbroj a dnes se tam mrknu a ta zbroj je tam zase. Ta červenočerná.

Re: Překupník
Posted: 16:14 01. Feb 2014
by kucik
Jo, bude tam chybět script.
Re: Překupník
Posted: 17:04 01. Feb 2014
by kucik
Opraveno