Page 1 of 1

OPRAVENO: Kahzet - střední město

Posted: 15:30 02. Jan 2014
by Infra
Po rozdělení přístavu a města se v bráně objevil plc kláda. vstupní bod do této lokace z přístavu je vhozen nešťastně před bránu a Kládu nelze obejít.
kláda.jpg

Re: Kahzet - střední město

Posted: 16:10 02. Jan 2014
by Infra
Kláda záhadně zmizela a díky oboustranému přechodu v bráně, jsem se dostal do přístavu. Tak se v ní objevila ona Kláda, ale naštěstí je za přechodem, kde se postava neobjevuje.
klacek.jpg

Re: Kahzet - střední město

Posted: 16:27 02. Jan 2014
by Derken-
Obě jsem odstranil. Pokusíme se co nejdřív opravit

Re: Kahzet - střední město

Posted: 00:58 03. Jan 2014
by Rejty
Opraveno.