Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Mnich - Flurry of blows - hvězdice

Posted: 16:56 03. Jan 2014
by Zeerit
Bouře úderů (Flurry of blows)
- Mnich získává jeden bonusový útok za kolo, pokud bojuje neozbrojeným bojem, saiem, nunchakou nebo kamou, případně při hodu shurikeny. Při použití této schopností mají všechny útoky v kole postih -2 k zásahu.

Při používaní hvězdic hlásí klasickou hlášku, že s touto zbraní nejde mód použít.

Re: Mnich - Flurry of blows - hvězdice

Posted: 23:02 13. Jan 2014
by Shaman88
Pokud nejde použít tak je to holt NWN a s tím nepůjde nic udělat, holt na range se to nevztahuje.

Re: Mnich - Flurry of blows - hvězdice

Posted: 00:26 14. Jan 2014
by Zeerit
Dobře, ale potom byste to někdo měl smazat v mechanice :wink: . U monka i shinobiho.

edit: nebo mnichovy přidat na 1. lvlu bonus feat rapid shot a připsat to tam, aby fungoval tak jak ho máte vedenýho teď.