Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Zásek v uvodní lokaci
Posted: 00:42 04. Jan 2014
by kokosak
Po restartu postavy, které byly v nové verzi Dolní Karathy na zahrádce U Škopku nemužou projít portálem. Předpokáldám nenastavení ukládání v nové lokaci?
Postavy byly manuálně přeneseny DM.
Re: Zásek v uvodní lokaci
Posted: 01:02 04. Jan 2014
by Infra
Pro jistotu ověřte prosím lokaci kahzet střední město a přístav.
Re: Zásek v uvodní lokaci
Posted: 01:33 04. Jan 2014
by May
Taky mi nejde opakovaně projít portálem v úvodní lokaci.
Re: Zásek v uvodní lokaci
Posted: 01:41 04. Jan 2014
by radekdnb
Včera mi to nešlo taky, buď proklikkejte a nebo vyčkejte...po chvilce mi to naběhlo
Re: Zásek v uvodní lokaci
Posted: 03:03 04. Jan 2014
by May
radekdnb wrote:Včera mi to nešlo taky, buď proklikkejte a nebo vyčkejte...po chvilce mi to naběhlo
Mě ne...Jsem čekala... A nic...
Re: Zásek v uvodní lokaci
Posted: 03:12 04. Jan 2014
by Caehan
Nějaké lokace se předělávaly, možná je tvá pozice uložená v té staré verzi?
Re: Zásek v uvodní lokaci
Posted: 03:23 04. Jan 2014
by Czepulda
May wrote:radekdnb wrote:Včera mi to nešlo taky, buď proklikkejte a nebo vyčkejte...po chvilce mi to naběhlo
Mě ne...Jsem čekala... A nic...
Tak jsem May portl, snad se ji pozice už uloží. Ani po tomto restartu nemohla do světa. Uvidíme

Re: Zásek v uvodní lokaci
Posted: 08:48 04. Jan 2014
by Krysak
Ahoj,
jsem v přístavu na temném místě odkud nikam nedoplavu, pekne prosím vytáhnout. Slibuju ze ve středním meste uz neodlognu.
Re: Zásek v uvodní lokaci
Posted: 10:11 04. Jan 2014
by Pajule
Tak jsem v klubu zaseklejch v úvodce

včera jsem odlogla v přístavu někde poblíž kurtizány a možná proto mi to teď nechce pustit

Postava Isilmë Niquë

Re: Zásek v uvodní lokaci
Posted: 10:29 04. Jan 2014
by Rejty
Kvůli špatnýmu ukládání jsem tam předělával tagy, příští lognutí by už mělo být OK. Teď vás musí vyhodit DM.