Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Zásek v uvodní lokaci

Posted: 00:42 04. Jan 2014
by kokosak
Po restartu postavy, které byly v nové verzi Dolní Karathy na zahrádce U Škopku nemužou projít portálem. Předpokáldám nenastavení ukládání v nové lokaci?

Postavy byly manuálně přeneseny DM.

Re: Zásek v uvodní lokaci

Posted: 01:02 04. Jan 2014
by Infra
Pro jistotu ověřte prosím lokaci kahzet střední město a přístav.

Re: Zásek v uvodní lokaci

Posted: 01:33 04. Jan 2014
by May
Taky mi nejde opakovaně projít portálem v úvodní lokaci.

Re: Zásek v uvodní lokaci

Posted: 01:41 04. Jan 2014
by radekdnb
Včera mi to nešlo taky, buď proklikkejte a nebo vyčkejte...po chvilce mi to naběhlo

Re: Zásek v uvodní lokaci

Posted: 03:03 04. Jan 2014
by May
radekdnb wrote:Včera mi to nešlo taky, buď proklikkejte a nebo vyčkejte...po chvilce mi to naběhlo
Mě ne...Jsem čekala... A nic...

Re: Zásek v uvodní lokaci

Posted: 03:12 04. Jan 2014
by Caehan
Nějaké lokace se předělávaly, možná je tvá pozice uložená v té staré verzi?

Re: Zásek v uvodní lokaci

Posted: 03:23 04. Jan 2014
by Czepulda
May wrote:
radekdnb wrote:Včera mi to nešlo taky, buď proklikkejte a nebo vyčkejte...po chvilce mi to naběhlo
Mě ne...Jsem čekala... A nic...
Tak jsem May portl, snad se ji pozice už uloží. Ani po tomto restartu nemohla do světa. Uvidíme :)

Re: Zásek v uvodní lokaci

Posted: 08:48 04. Jan 2014
by Krysak
Ahoj,
jsem v přístavu na temném místě odkud nikam nedoplavu, pekne prosím vytáhnout. Slibuju ze ve středním meste uz neodlognu.

Re: Zásek v uvodní lokaci

Posted: 10:11 04. Jan 2014
by Pajule
Tak jsem v klubu zaseklejch v úvodce :) včera jsem odlogla v přístavu někde poblíž kurtizány a možná proto mi to teď nechce pustit :D Postava Isilmë Niquë :)

Re: Zásek v uvodní lokaci

Posted: 10:29 04. Jan 2014
by Rejty
Kvůli špatnýmu ukládání jsem tam předělával tagy, příští lognutí by už mělo být OK. Teď vás musí vyhodit DM.