Page 1 of 1
Trolling: Střílení stvůř přes mříže
Posted: 02:14 04. Jan 2014
by Caehan
Bohužel nevím, čí postava to je, ale je to zjevné porušení pravidel, posuďte sami:

- Screen shot 2014-01-04 at 1.10.40.png (118.69 KiB) Viewed 3827 times
Re: Střílení stvůř přes mříže
Posted: 02:52 04. Jan 2014
by -darkvision-
Ja tam vidím tři mrtvoly.
Roida.
A mříže.
Co je kde porušený?

Re: Střílení stvůř přes mříže
Posted: 02:57 04. Jan 2014
by Caehan
-darkvision- wrote:Ja tam vidím tři mrtvoly.
Roida.
A mříže.
Co je kde porušený?

No Roid je střílel přes mříže. No dobrá, tak já ho přístě přistihnu přímo při střelbě, se mi jedna postava motala ve vyhledu

Re: Střílení stvůř přes mříže
Posted: 07:40 04. Jan 2014
by Aillen
Caehan wrote:-darkvision- wrote:Ja tam vidím tři mrtvoly.
Roida.
A mříže.
Co je kde porušený?

No Roid je střílel přes mříže. No dobrá, tak já ho přístě přistihnu přímo při střelbě, se mi jedna postava motala ve vyhledu

To je zajímavé, Roid není hráčská postava, je to učitel

Obvykle má tedy své stanovisště o kus dál, jsem opravdu zvědavá, jak potrestáte jeho, že opustil své místo a šel dělat nepravosti střílením přes mříže

Re: Střílení stvůř přes mříže
Posted: 11:26 04. Jan 2014
by -darkvision-
No já právě z toho nepochopil o koho jde, nebo jak komu to chceš dosvědčit. Popřípadě zda je vůbec zabilo pc a zda přes mříže. To není z toho vidět.
Roid má tmavě zelený jméno. Nepředpokládál jsem, že bys tedy myslel, že je to pc.
Re: Střílení stvůř přes mříže
Posted: 11:28 04. Jan 2014
by Amber
Caehane, ty trolle...
začátečníku... 