Page 1 of 1

Trolling: Střílení stvůř přes mříže

Posted: 02:14 04. Jan 2014
by Caehan
Bohužel nevím, čí postava to je, ale je to zjevné porušení pravidel, posuďte sami:
Screen shot 2014-01-04 at 1.10.40.png
Screen shot 2014-01-04 at 1.10.40.png (118.69 KiB) Viewed 3827 times

Re: Střílení stvůř přes mříže

Posted: 02:52 04. Jan 2014
by -darkvision-
Ja tam vidím tři mrtvoly.
Roida.
A mříže.

Co je kde porušený? :shock:

Re: Střílení stvůř přes mříže

Posted: 02:57 04. Jan 2014
by Caehan
-darkvision- wrote:Ja tam vidím tři mrtvoly.
Roida.
A mříže.

Co je kde porušený? :shock:
No Roid je střílel přes mříže. No dobrá, tak já ho přístě přistihnu přímo při střelbě, se mi jedna postava motala ve vyhledu :D

Re: Střílení stvůř přes mříže

Posted: 07:40 04. Jan 2014
by Aillen
Caehan wrote:
-darkvision- wrote:Ja tam vidím tři mrtvoly.
Roida.
A mříže.

Co je kde porušený? :shock:
No Roid je střílel přes mříže. No dobrá, tak já ho přístě přistihnu přímo při střelbě, se mi jedna postava motala ve vyhledu :D
To je zajímavé, Roid není hráčská postava, je to učitel :) Obvykle má tedy své stanovisště o kus dál, jsem opravdu zvědavá, jak potrestáte jeho, že opustil své místo a šel dělat nepravosti střílením přes mříže :wink:

Re: Střílení stvůř přes mříže

Posted: 11:26 04. Jan 2014
by -darkvision-
No já právě z toho nepochopil o koho jde, nebo jak komu to chceš dosvědčit. Popřípadě zda je vůbec zabilo pc a zda přes mříže. To není z toho vidět.
Roid má tmavě zelený jméno. Nepředpokládál jsem, že bys tedy myslel, že je to pc.

Re: Střílení stvůř přes mříže

Posted: 11:28 04. Jan 2014
by Amber
Caehane, ty trolle... začátečníku... :P