Page 1 of 1
OPRAVENO - Heretik
Posted: 09:41 04. Jan 2014
by Dark_Sidius
Když se postava vyspí, získává 5x seslání býčí síly a 7x smeť dobro, měla by to mít 1x. Při meditaci se to obnovuje správně.
Schopnost býčí síla dává náhodný bonus, ne +4, jak je v popisku u klerických kouzel.
Schopnost vytvoř nemrtvého nic nepovolá. Po použití schopnosti se nic nestane, jen grafický efekt.
Re: Heretik
Posted: 22:35 11. Jan 2014
by Dark_Sidius
Schopnost vyvolej démona rovněž nic nevyvolá.
Re: Heretik
Posted: 01:40 12. Jan 2014
by Infra
Přidám, že stackování býčí síly z jeho kouzla s kouzlem od kouzelného povolání asi také není záměrné?
Re: Heretik
Posted: 01:42 12. Jan 2014
by Caehan
Infra wrote:Přidám, že stackování býčí síly z jeho kouzla s kouzlem od kouzelného povolání asi také není záměrné?
Prý to tak u blackguarda fungovalo...
Re: Heretik
Posted: 01:46 12. Jan 2014
by Infra
Aha, to jsem netušil, díky za info

Re: Heretik
Posted: 01:47 12. Jan 2014
by J.F.Payne
Fungovalo, ale IMHO to záměr bejt nemá.
Re: Heretik
Posted: 05:53 12. Jan 2014
by Shaman88
No v původním nwn to záměr byl. Kouzla se normálně měla sčítat se spell-like abilitama.... jak to má být správně tady, určitě vysvětlí Rejty.
Re: Heretik
Posted: 20:25 13. Jan 2014
by Shaman88
Summony musí někdo navrhnout, zatím to nikdo neudělal.
Re: Heretik
Posted: 17:35 30. Jan 2014
by Rejty
Summony v paletě jsou, zřejmě je kouzlo nevyvolává.
Re: Heretik
Posted: 16:44 31. Jan 2014
by Dark_Sidius
Děkuji za opravu, jen je tam ještě chybka - na 7. úrovni strážce se vyvolává stále sukuba - dle informací u heretika by tam měl být vrock.
Re: Heretik
Posted: 18:53 31. Jan 2014
by kucik
Opraveno.
Re: OPRAVENO - Heretik
Posted: 22:16 31. Jan 2014
by radekdnb
ještě jeden dotaz....
už je opraveno to, že když si chceš vzít heretika tak musíš mít 5 zastrašovaní....když jsem si ho bral muselo se vzít skrývání...
pokud je to opraveno dal by se nějak udělal relevel až se dostanu do hry? díky