Page 1 of 1

NEPODSTATNÉ: * Horní jeskyně 2

Posted: 15:52 04. Jan 2014
by Infra
Ohniště v lokaci nelze zapálit trikem.

Re: * Horní jeskyně 2

Posted: 16:10 04. Jan 2014
by -darkvision-
Ohniště by nemělo jít zapálit trikem. Jen křesadlem nebo kouzlem.

Re: * Horní jeskyně 2

Posted: 17:34 04. Jan 2014
by Infra
Na ST to tak fungovalo.

Re: * Horní jeskyně 2

Posted: 17:35 04. Jan 2014
by Krysak
Infra wrote:Na ST to tak fungovalo.
Použil jsi acid splash?

Re: * Horní jeskyně 2

Posted: 17:36 04. Jan 2014
by Infra
Samozřejmě.

Re: * Horní jeskyně 2

Posted: 17:53 04. Jan 2014
by Krysak
Je to moc vlhké... škrtej:)

Re: * Horní jeskyně 2

Posted: 18:20 04. Jan 2014
by Infra
*wall* Myslel jsem, že když hraješ v podtemnu, tak bys měl vědět, čím se ty podtemňácké ohniště zapalují.

A pro ostatní rejpaly ani plamen je nezapálí.

Re: * Horní jeskyně 2

Posted: 18:23 04. Jan 2014
by Krysak
Infra wrote:*wall* Myslel jsem, že když hraješ v podtemnu, tak bys měl vědět, čím se ty podtemňácké ohniště zapalují.

A pro ostatní rejpaly ani plamen je nezapálí.
I v minuloti byl problém, že nekterá krystalová ohniště se zapalovala křesadlem. Ja z toho důvodu měl vždy křesadlo i krystaly:). Skrtej....
Jde o naprosto malichernou vec, pokud to jde zapálit:).