Page 1 of 1
OPRAVENO toulec
Posted: 18:21 04. Jan 2014
by Radim
Kompletně vyčerpaný toulec(9999ks) zakoupený v obchodě jde i s nulovým počtem šípů prodat a inkasovat. V mém případě 670 zl za 1k6 šípy.
Pls odebrat díky
Re: toulec
Posted: 18:22 04. Jan 2014
by karolina
Radim wrote:Kompletně vyčerpaný toulec(9999ks) zakoupený v obchodě jde i s nulovým počtem šípů prodat a inkasovat. V mém případě 670 zl za 1k6 šípy.
Pls odebrat díky
On by měl prázdný toulec zmizet.
Re: toulec
Posted: 20:14 11. Feb 2014
by kucik
Prodat by rozhodně jít neměl.
U jakého obchodníka šel prodat? Možná bude špatně nastavený ten.
Ničení toulce jsem v tomhle scriptu nepochopil. Je to nějaké divné.
Tak jak jsem zjistil, tak jsou ve hře asi dva druhy balíků munice. Nechápu proč a bude to asi sranda debugovat

Re: toulec
Posted: 20:23 11. Feb 2014
by karolina
Myslím, že vetešník říkal, že by ho bral. Tak ona by u sebe postava prázdný toulec mít neměla, protože by měl s vyndáním posledních šípů/šipek zmizet.
Re: toulec
Posted: 20:25 11. Feb 2014
by Caehan
Není to jedno? Stejně časem zmizí, když už se neprodávají. To snad za debug ani nestojí. Vydělat na tom rozhodně nejde.
Re: toulec
Posted: 20:29 11. Feb 2014
by kucik
Snad opraveno.
Balíky munice se prodávají pořád, pokud vim.
Re: toulec
Posted: 20:41 11. Feb 2014
by Caehan
kucik wrote:Snad opraveno.
Balíky munice se prodávají pořád, pokud vim.
Myslím ty staré s 9999 ks. Jedny se opravit musí, to ano.