Page 1 of 2
VYŘEŠENO: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:00 05. Jan 2014
by Nalkanar
Nebyly nahrány naše specifické skripty, díky čemuž nefungují různorodé věci ve věži (přesun mezi patry apod.)
+ přechod při vstupu dovnitř hází postavu za dveře, nikoliv do místnosti.
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:01 05. Jan 2014
by Mourisson1
Konkrétně přesun mezi patry pomocí portálu a páka na dveře od vězení ve vězení.
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:06 05. Jan 2014
by Mourisson1
A nevím proč ale dveře se automaticky nezavíraj, i když při zkoušení v modulu se zavíraly (děláno pomocí scriptů z fora)
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:08 05. Jan 2014
by Amber
Mají dveře nastavený nějaký close delay?
S tím skriptem portálů je problém, že při exportu nebyl jaksi k nalezení.

Zkusíme holt znovu.
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:08 05. Jan 2014
by Mourisson1
No, delay měly, fungovaly mi když jsem je zkoušel že jsem modul normálně zpustil. Skripty v ERF nebo to z Temp0?
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:10 05. Jan 2014
by karolina
Mourisson1 wrote:No, delay měly, fungovaly mi když jsem je zkoušel že jsem modul normálně zpustil. Skripty v ERF nebo to z Temp0?
Z tempu.. Ale jinde ten skript na zavírání dveří funguje. Jak jsi tam dal hodnotu?
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:12 05. Jan 2014
by Mourisson1
Konstanta DOORCLOSE_DELAY Integer.
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:14 05. Jan 2014
by karolina
Mourisson1 wrote:Konstanta DOORCLOSE_DELAY Integer.
a to číslo?
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:15 05. Jan 2014
by Mourisson1
4 nebo 30, podle dveří. Ale některý dveře fungujou, některý ne, teď koukám k sobě do toolsetu, a tam jsou nastavený i fungujou všechny, tak nevím

Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:15 05. Jan 2014
by karolina
Mourisson1 wrote:4 nebo 30, podle dveří. Ale některý dveře fungujou, některý ne, teď koukám k sobě do toolsetu, a tam jsou nastavený i fungujou všechny, tak nevím

30 je hrozně moc
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:16 05. Jan 2014
by Mourisson1
30 je v přednáškové místnosti kvůli tomu když se tam budou vpouštět davy, aby někdo nemusel otvírat dveře po 4sec znova, otevřou se na půl minuty, dav se nahrne.
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:19 05. Jan 2014
by Nalkanar
karolina wrote:Mourisson1 wrote:4 nebo 30, podle dveří. Ale některý dveře fungujou, některý ne, teď koukám k sobě do toolsetu, a tam jsou nastavený i fungujou všechny, tak nevím

30 je hrozně moc
Když nevíš, tak nespamuj, nech to vyřešit WBčka a mourissona, který to scriptoval. Děkuji.
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:23 05. Jan 2014
by Mourisson1
Scripty teleportů (+rozhovor k nim) zkopčený z Temp0 by měly být (snad xD) tady :
https://www.dropbox.com/s/jnc8a5x40si1i ... eporty.rar
A páka a dveře do vězení :
https://www.dropbox.com/s/46ocl1jm8rraz ... vezeni.rar
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 14:26 05. Jan 2014
by Mourisson1
Co se týče dveří, vypadá to že jsem přendaval scripty na dveřích, v půlce práce uložil, a pak když jsem dodělal všechny tak jsem to neuložil, takže některé dveře nemají Thalijský zavírací script, takže chyba je v tom.
Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 17:09 05. Jan 2014
by Rejty
Nahráno.