Page 1 of 2

VYŘEŠENO: Přechody u lodí

Posted: 19:40 05. Jan 2014
by Paulus
Beru, to že z důvodu urychlení (a ušetření času těm jež ho tolik pro hru nemají) se zavedly přechody na lodích s přímým portem. Každopádně momentálně se za ně neplatí (možná chybka, možná se na to zapomnělo) kdežto za normální plavbu ano. Tedy ulehčení a ještě k tomu zadarmo. Klidně bych to viděl tak, že cena za "přednostní urychlené odbavení postavy" by bylo zpoplatněno například dvojnásobkem obvyklé ceny lístku na lodích. Vaše názory?

Re: Přechody u lodí

Posted: 19:43 05. Jan 2014
by Diemo
Celkove by to mohlo byt drazsi, cena za listky je smesna.

Re: Přechody u lodí

Posted: 19:44 05. Jan 2014
by KaTo
Diemo wrote:Celkove by to mohlo byt drazsi, cena za listky je smesna.
Pro někoho kdo lootí bosse s jednou rukou za zády jistě :D . Pro postavy, co sockaří na běžných mobech (tj. bez hlav) mi přijdou akorát.

Re: Přechody u lodí

Posted: 19:45 05. Jan 2014
by Paulus
Diemo wrote:Celkove by to mohlo byt drazsi, cena za listky je smesna.
To je z mého pohledu taky pravda.
KaTo wrote:
Diemo wrote:Celkove by to mohlo byt drazsi, cena za listky je smesna.
Pro někoho kdo lootí bosse s jednou rukou za zády jistě :D . Pro postavy, co sockaří na běžných mobech (tj. bez hlav) mi přijdou akorát.
No KaTo když to porovnáš s cenama třeba jídla a některého pití tak je to docela nepoměr.

Re: Přechody u lodí

Posted: 19:50 05. Jan 2014
by Krysak
Kazdy postak ocení, kdyz pak pojede doručit balík za více než vydělá.

Když se budou zakládat topiky pro takovéto pytlíkoviny, tak nas GM ka brzy zakousnou.....

Re: Přechody u lodí

Posted: 19:51 05. Jan 2014
by Paulus
Krysak wrote:Kazdy postak ocení, kdyz pak pojede doručit balík za více než vydělá.

Když se budou zakládat topiky pro takovéto pytlíkoviny, tak nas GM ka brzy zakousnou.....
Každý pošťák jistě ocení, že za čas který by normálně strávil čekáním na lodi stihne doručit ještě jeden balík.

EDIT: Pokud bude DM tohle vadit dají jistě vědět a já se podle toho příště zařídím.

Re: Přechody u lodí

Posted: 19:56 05. Jan 2014
by Infra
Sakra, neřešte balíky a ceny, to se doladí časem.

Boha já jsem rád, že to FUNGUJE!
Moc díky Rejty! :)

Re: Přechody u lodí

Posted: 19:58 05. Jan 2014
by Paulus
Infra wrote:Sakra, neřešte balíky a ceny, to se doladí časem.

Boha já jsem rád, že to FUNGUJE!
Moc díky Rejty! :)
Jistě porty rychle a zadarmo....kdo by nebyl, že. Jinak jsou to "Nápady, připomínky" a ne "Udělat hned teď!" a na děkovačku máš jiný topic takže asi tak.


Každopádně původní myšlenka je ohledně (zvýšeného) zpoplatnění "rychloportů" a jejich případné zdražení nikoliv celkové zdražení cestování....

Re: Přechody u lodí

Posted: 20:01 05. Jan 2014
by Infra
:roll: Víš až si zažiješ, že se k dobrodruhovi podíváš po několika měsících od spuštění hry po druhé. Ono ti pak takováhle samozřejmost přijde úplně jiná.

Re: Přechody u lodí

Posted: 20:05 05. Jan 2014
by Paulus
Infra wrote::roll: Víš až si zažiješ, že se k dobrodruhovi podíváš po několika měsících od spuštění hry po druhé. Ono ti pak takováhle samozřejmost přijde úplně jiná.
Paulus wrote:Jinak jsou to "Nápady, připomínky" a ne "Udělat hned teď!"

Re: Přechody u lodí

Posted: 20:07 05. Jan 2014
by NesQe
Taky myslím že plout zadarmo a hned není úplně nejlepší. Třeba se to časem vylepší! :-)

Re: Přechody u lodí

Posted: 20:20 05. Jan 2014
by Puxina
Vám je občas těžké nebo nereálné se zavděčit. :roll:

Re: Přechody u lodí

Posted: 20:25 05. Jan 2014
by G-ladiator
Jestli mluvíš o tom, že se někteří dožadovali toho, aby se ty lodě udělali tak, jak teď jsou, tak jsem si vcelku jistý, že to Paulus ani NesQue nebyli.

Re: Přechody u lodí

Posted: 20:28 05. Jan 2014
by J.F.Payne
Možná by bylo OK předělat to tak, že hráč zaplatí, počká na odjezd lodi, a přechod pak bude přímo na lodi, na moři.

Re: Přechody u lodí

Posted: 20:32 05. Jan 2014
by Krysak
Já bych to zatím nechal tak, jak to je:)

Je to něco, jako když by štěnice chtěly po bohu během stvoření světa delší sosáček.
GM tady vyrábí celý nový svět, makaj jak fretky a štěnice už vymýšlejí nějakou fíkovinu.....

Jasně, že časem to bude třeba jinak, ale ted bych to dal do položky done a tohle mazal, prootže od začátku se upozornuje na zjevné, co GM vědí.

No a Diemo? ten až nahrabe, tak si chystá vlastní pojednání o zrušené lootu u bossů, protože on už prachy má:D