Page 1 of 1

OPRAVENO: Kel-a-Hazzr, přístav

Posted: 22:32 06. Jan 2014
by kokosak
Na nástěnku se nedá dostat. Buď není funkční, nebo je postavená tak, že se k ní postava nedostane.

Re: Kel-a-Hazzr, přístav

Posted: 22:38 06. Jan 2014
by Nalkanar
Pokud se nebude Kel upravovat, tak by se možná tahle nástěnka dala zrušit. Druhá nástěnka ve středu města je možná vhodnější ke komunikaci.

Re: Kel-a-Hazzr, přístav

Posted: 14:21 12. Jan 2014
by Rejty
Nástěnka v přístavu smazána.