Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Obchodníci - podtemno
Posted: 09:55 09. Jan 2014
by Infra
Dole nefunguje žádný obchodník, pouze barmanka v nambě. - otevře nabídku, kde je pouze konec.
Kněží údajně prodávají svitky.
Edit: Vlastně jeden jo, ten učitel zloděje na námku prodává hadry, znovu.
Edit3: Hmm, teď mají v rozhovorech nabídku, ale obchod se nezobrazí.
Re: Obchodníci - podtemno
Posted: 12:02 09. Jan 2014
by Caehan
Nahoře e to stejné, obchodníci na náměstí prodávají (ař na kořenářku) ryby a jídlo. Jeden z kožesníků ztratil nabídku, zmizely regály, druhý kožešník neotevře nabídku na požádání.
EDIT: No, zdá se, že žádný obchod v horním městě teď neotevře nabídku...
...mohl by někdo smazat slovo "Podtemno" z názvu tohohle vlákna? Zřejmě je to tak se všemi obchody.
Re: Obchodníci - podtemno
Posted: 15:16 09. Jan 2014
by -darkvision-
Celkove nefungují obchodnící .. v Kelu na trhu taky nic. Pouze dobrodruh. Hostinec nezkoušen.
Dole at to jsou ti nově přidaní nebo již ty co byly dříve ve drowí čtvrti (klenotník etc) - stejný problém.
Kliknu na ně, zvolim možnost. Ale inventář se už nenačte.
Re: Obchodníci - podtemno
Posted: 17:55 09. Jan 2014
by -darkvision-
K těm obchodům - je to jako kdyby se navíc u npc proházely. Například naše kněžka už nemá léčení (lektvary / lékárny) ale prodává jen svitky. Týpek na trhu který prodával také léčení, tak ted prodává oblečení. Apodobně.
Re: Obchodníci - podtemno
Posted: 00:20 11. Jan 2014
by Infra
U kněží v chrámech jsou k dostání svitky, jedním ze svitků je útočiště, které bylo odebráno z kouzel.
Re: Obchodníci - podtemno
Posted: 10:48 11. Jan 2014
by Radim
Čaroděj na tržnici má taky svitky, neškodné do 2 kruhu, ale taky hůlky vytrvalost, síla, obratnost, vyvolání bestie 1 kruhu atd.
D´lhiff Alhmur prodával léčení teď jede kšefty s oblečením.
Vetešník nemá podpalovací krystaly, to je mega průšvih

Re: Obchodníci - podtemno
Posted: 14:48 12. Jan 2014
by Rejty
A to má být chyba, že teď obchodníci prodávají něco jiného?
Re: Obchodníci - podtemno
Posted: 15:03 12. Jan 2014
by Radim
Rejty wrote:A to má být chyba, že teď obchodníci prodávají něco jiného?
Vetešník měl krystaly vždycky, nebaví mě fakt neustále něco obíhat a hledat, když to je pokaždé jinde a jde o základní věc. Žezla respektive hůlky na ST byly zrušené tak mě zajímá jestli to není špatně. Nemusím postovat nic přece a jen brát.