Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Expy
Posted: 15:05 09. Jan 2014
by Xaarth
Zdravím, mám problém s příjmem expů. Nevim jestli jde o chybu na jednotlivé postavě nebo je to celková chyba na mém accountu. Jde o to, že nedostávám žádné RP expy a ani bojové expy za nepřátelskou jednotku. Když jsem byl v družině ze stejnym lvl (1 nově založená postava) tak on expy dostával, ale já nikoliv. Jestli je možné se na to nějak podívat, protože jinak mám docela smůlu a zůstanu asi stále na 1. lvl. Děkuji
Re: Expy
Posted: 15:12 09. Jan 2014
by Nalkanar
Jméno postavy a jméno accountu, ať taky vědí admini, koho hledat.
Re: Expy
Posted: 15:23 09. Jan 2014
by Xaarth
Account: Yorton, postava: Gordul
Re: Expy
Posted: 15:26 09. Jan 2014
by Goran
Xaarth wrote:Account: Yorton, postava: Gordul
To je testovací postava? Nebo proč se jmenuje jako jeden zdejší bůh?
Re: Expy
Posted: 15:47 09. Jan 2014
by Xaarth
A kruci

vymýšlel jsem nějako jméno a napadlo mě zrovna todle...jdu si vytvořit raději novou postavu.
Re: Expy
Posted: 16:08 09. Jan 2014
by Goran
Hezká náhoda

. Zkus zakládat novou postavu přesně podle návodu zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
Problém by se mohl vyřešit sám.
Re: Expy
Posted: 16:22 09. Jan 2014
by Shaman88
Pokud nedostává expy tak je způsobené asi tím že má klerika a nemá domény odpovídající bohu.
Re: Expy
Posted: 16:52 09. Jan 2014
by J.F.Payne
Gordul je dobrý jméno.
Stejně jako se v Jižní Americe polovina lidí jmenuje Jesus. Nebo na jih od nás Mohamed.
Re: Expy
Posted: 17:02 09. Jan 2014
by KaTo
No hele, takový Adolf taky není špatný jméno, ale kupodivu od druhý světový se moc nerozšířuje...
Re: Expy
Posted: 17:17 09. Jan 2014
by Goran
Otázka jak by se na jméno například Satan, dívali ve středověku. Jeho odpůrci i příznivci by nejspíše takového jedince moc nemuseli.
Re: Expy
Posted: 21:48 09. Jan 2014
by Xaarth
Hele s těma doména máš asi pravdu. Ted mě na to upozornoval kámoš tak to jdu zkusit. Dal jsem si na Duergara Klam a Rostliny
Re: Expy
Posted: 21:54 09. Jan 2014
by Bahnak
Pokud jako duergar budeš věřit v Helgarona, tak nejspíše narazíš na totožný problém:
Helgaron:
- Domény: Ničení, Síla, Válka, Kov, Řád, Podzemí, Země, Oheň
Klam ani rostliny tam tak nějak nevidím.
Projdi si prosím tento topic a navol domény z výběru podle boha ve kterého hodláš věřit:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6232