Page 1 of 1

Stínový tanečník

Posted: 18:24 09. Jan 2014
by Goran
Co jsem zatím zjistil:
Po seslání temnoty se mi někdy postava bugne a tváří jako v ukrytí.
Z mně neznámých důvodů se mi opakovaně zvětšuje počet použití u SD odborností. Např. stínový únik mám mít jeden, po bugnutí mám 7 použití, stínové omámení mám mít 1 a po bugu jich mám 8.

Re: Stínový tanečník

Posted: 18:26 09. Jan 2014
by Nalkanar
Temnota obdobně jako u černokněžníka prostě blbne. Dost pravděpodobně blbne i u dalších classů (ale ten spell nemám tuším, abych to zkusil).

Opakovaný počet seslání je známý bug způsobený nějak spánkem a restem (také nahlášeno).

Re: Stínový tanečník

Posted: 17:40 06. Feb 2014
by KaTo
Nová chybka - pokud je Stínový tanečník "přetížen", tak pokud zapne mód Ukrytí, extrémně se zpomalí, místo zrychlení z featu Rychlost stínů.

Vypadá to, že tam někde hapruje "znaménko" ve výpočtu featu Rychlost stínů :lol: a je-li postava zpomalena, tak se násobí toto zpomalení, místo aby ho to "redukovalo".

Re: Stínový tanečník

Posted: 15:40 17. Feb 2014
by KaTo
*Bump* předchozí chyba (příspěvek)

...a přihazuji nové náměty k řešení:
1) vyvolaný stín dostal rozhovor Companiona (dost strašidelná představa toho, co se asi děje ve hře, když kliknete na nějakou z voleb, např. nakrmit :twisted: a Stín vám "odpoví" :lol: :lol: ), potud (asi) v pořádku. Nicméně Stín přes rozhovor nejde odvolat (poslední volba).
2) Stín pořád obsahuje původní NWN chyby v AI (tj. nebojuje a nevysává, jen stojí, případně chodí)

Pokud se na Stín (SD má těch stínů víc, mění se s lvly) sahalo nějak víc (než je uvedeno v bodě 1) a něco chceteto vyzkoušet, tak písněte, vyzkouším, otestuju.

edit: Damned, kucik mě fakt ninjnul :) .

Re: Stínový tanečník

Posted: 15:42 17. Feb 2014
by Rejty
Rozhovor companiona na summonovi je chyba, Kucik psal v jiném tématu, že je již opraveno.

Stín se neupravoval, projde úpravami a pravděpodobně se bude zlepšovat s rostoucí úrovní SD.

Re: Stínový tanečník

Posted: 01:26 20. Feb 2014
by KaTo
Rejty wrote:Stín se neupravoval, projde úpravami a pravděpodobně se bude zlepšovat s rostoucí úrovní SD.
Určitě s tím počítáte :mrgreen: , ale kdyby ne, tak prosím při úpravách nastavit, aby Stín nežral expy Tanečníkovi (stejně jako to nežere Hraničáři companion), díky :oops: !

Re: Stínový tanečník

Posted: 01:47 20. Feb 2014
by kucik
Stin je summon a ridi a pravidla pro XP ma proto stejne jako vsichni summoni a tedy jine nez familiari a companioni.

Re: Stínový tanečník

Posted: 08:45 20. Feb 2014
by KaTo
A nešlo by z toho udělat companiona? To samé by asi bylo i pro PM (až/jestli) bude a Heretica - tj. povolání co mají sice sumonna, ale vpodstatě je to companion?