Page 1 of 1
Stínový tanečník
Posted: 18:24 09. Jan 2014
by Goran
Co jsem zatím zjistil:
Po seslání temnoty se mi někdy postava bugne a tváří jako v ukrytí.
Z mně neznámých důvodů se mi opakovaně zvětšuje počet použití u SD odborností. Např. stínový únik mám mít jeden, po bugnutí mám 7 použití, stínové omámení mám mít 1 a po bugu jich mám 8.
Re: Stínový tanečník
Posted: 18:26 09. Jan 2014
by Nalkanar
Temnota obdobně jako u černokněžníka prostě blbne. Dost pravděpodobně blbne i u dalších classů (ale ten spell nemám tuším, abych to zkusil).
Opakovaný počet seslání je známý bug způsobený nějak spánkem a restem (také nahlášeno).
Re: Stínový tanečník
Posted: 17:40 06. Feb 2014
by KaTo
Nová chybka - pokud je Stínový tanečník "přetížen", tak pokud zapne mód Ukrytí, extrémně se zpomalí, místo zrychlení z featu Rychlost stínů.
Vypadá to, že tam někde hapruje "znaménko" ve výpočtu featu Rychlost stínů

a je-li postava zpomalena, tak se násobí toto zpomalení, místo aby ho to "redukovalo".
Re: Stínový tanečník
Posted: 15:40 17. Feb 2014
by KaTo
*Bump* předchozí chyba (příspěvek)
...a přihazuji nové náměty k řešení:
1) vyvolaný stín dostal rozhovor Companiona (
dost strašidelná představa toho, co se asi děje ve hře, když kliknete na nějakou z voleb, např. nakrmit
a Stín vám "odpoví"
), potud (asi) v pořádku. Nicméně Stín přes rozhovor nejde odvolat (poslední volba).
2) Stín pořád obsahuje původní NWN chyby v AI (tj. nebojuje a nevysává, jen stojí, případně chodí)
Pokud se na Stín (SD má těch stínů víc, mění se s lvly) sahalo nějak víc (než je uvedeno v bodě 1) a něco chceteto vyzkoušet, tak písněte, vyzkouším, otestuju.
edit: Damned, kucik mě fakt ninjnul

.
Re: Stínový tanečník
Posted: 15:42 17. Feb 2014
by Rejty
Rozhovor companiona na summonovi je chyba, Kucik psal v jiném tématu, že je již opraveno.
Stín se neupravoval, projde úpravami a pravděpodobně se bude zlepšovat s rostoucí úrovní SD.
Re: Stínový tanečník
Posted: 01:26 20. Feb 2014
by KaTo
Rejty wrote:Stín se neupravoval, projde úpravami a pravděpodobně se bude zlepšovat s rostoucí úrovní SD.
Určitě s tím počítáte

, ale kdyby ne, tak prosím při úpravách nastavit, aby Stín nežral expy Tanečníkovi (stejně jako to nežere Hraničáři companion), díky

!
Re: Stínový tanečník
Posted: 01:47 20. Feb 2014
by kucik
Stin je summon a ridi a pravidla pro XP ma proto stejne jako vsichni summoni a tedy jine nez familiari a companioni.
Re: Stínový tanečník
Posted: 08:45 20. Feb 2014
by KaTo
A nešlo by z toho udělat companiona? To samé by asi bylo i pro PM (až/jestli) bude a Heretica - tj. povolání co mají sice sumonna, ale vpodstatě je to companion?