Page 1 of 1

VYŘEŠENO: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 22:29 11. Jan 2014
by Glumišek
Ahoj, na trpasličí sekeru (rodovou zbraň) nejde vzít zaměření na zbra%n (počítám, že stejný problém bude i s se specializací a rozšířeným kritickým zásahem).
acc: Glumisek
postava: Durman Zlomocný (duergar)

Re: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 23:34 11. Jan 2014
by Bahnak
Divný, duergara mám a na trpasličí sekeru zaměřený jsem.

Re: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 23:38 11. Jan 2014
by Caehan
A nezkoušel jsi to vzít na první úrovni? A splnil jsi požadavky? (dovednost se zbraní asi ano... tak možná +1 BAB?)

Re: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 09:41 12. Jan 2014
by Theogil I
Ne na 11, to je vážně čudo judo. V nabídce jsem měl jen běžné a smrtící zbraně, trpasličí sekyra tam nebyla.

Re: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 13:14 12. Jan 2014
by Bahnak
Pro zichr:

Re: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 14:00 12. Jan 2014
by Rejty
A nedáváš ten feat třeba na úrovni bojovníka? Třeba jej nemá v bonusovkách zařazenej.

Re: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 18:39 12. Jan 2014
by Shaman88
Rejty wrote:A nedáváš ten feat třeba na úrovni bojovníka? Třeba jej nemá v bonusovkách zařazenej.
To mě taky napadlo, ale trpasličí sekera by tam být měla, pokud vím tak jsem ji od tama nevyhazoval.

Re: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 09:48 13. Jan 2014
by Theogil I
Jojo byly to bonusové featy bojovníka (1 lvl bojovníka na 11 lvl postavy), počkám ještě jeden lvl, tam bude ofiko feat a pokud to tam nenajdu tak se ozvu.

Re: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 23:50 13. Jan 2014
by Shaman88
Ted se dívám a je to funkční.
Neměl jsi někdy problém s nasazeným itemem a nežádal jsi kucika o shození nějakých věcí?

Re: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 08:58 14. Jan 2014
by Theogil I
Shaman88 wrote:Ted se dívám a je to funkční.
Neměl jsi někdy problém s nasazeným itemem a nežádal jsi kucika o shození nějakých věcí?
Ahoj Shamane, nejsem si 100% jist, ale na 90% bych řekl, že ne. Jen jsem teď poprosil Kucika o přejmenování postavy (úťuk při zakládání) a první postava se mi sprasila (dodnes nevím proč) a tu mi vymazal před založením nové. :? Dáme tomu čas 1 lvl a pokud se to nepodaří tak ti brnknu nebo písnu, pokud ti to nevadí.

Re: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 18:15 14. Jan 2014
by Shaman88
Je to fakt divné, já to zkoušel a nemám s tím vůbec problém.

Re: trpasličí/duergaří rodová zbraň

Posted: 06:35 19. Jan 2014
by Theogil I
Vše OK, závada byla na mám přijímači. Díky za váš čas.