Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Byl jsem zaveden

Posted: 16:13 12. Jan 2014
by monstera
Po delší době jsem se opět chtěl přihlásit, ale asi jsem se dopustil při tvorbě postavy nějaké chyby, a hlásí mi, že jsem byl zaveden. Protože se jedná o postavu, která má navazovat na předchozí verzi , prosím o zrušení špatně vytvořené postavy. Postava Sandra Ztruhly, accont Monstera. Zatím si založím postavu jinou.

Re: Byl jsem zaveden

Posted: 16:24 29. Jan 2014
by Jachym
Stalo se mi to samé , pouze nechápu proč bych měl mazat postavu kterou jsem si nyní vytvářel.

Re: Byl jsem zaveden

Posted: 21:29 29. Jan 2014
by Bahnak
Stane se to pokaždé, když uděláte něco jinak než máte. Postupujte při vytváření postavy bod po bodu dle návodu, nejčastější problémy co jsem tak koukal mají lidé s následujícím:
1) Při vytváření postavy nezvolí povolání zloděj. První povolání musí být zloděj, ať už chcete hrát cokoliv. Zloděj se pak promění na level dobrodruha, více napoví příspěvek o zakládání postavy.
2) Naklikají si skillpointy. Na prvním levlu si nedávejte vůbec žádné skill pointy. Nikam. Po logu a procházce startovními uvítacími lokacemi obdržíte XP k přechodu na novou úroveň
3) Domény u klerika musejí být takové, aby odpovídaly víře v daného boha. Tedy nemůžou se vybrat "libovolné", ale pěkně podle daného seznamu bohů a domén..
4) Špatně zadaný název subrasy, nevhodné přesvědčení subrasy.
5) Postavy které odlogly (nebo servr spadl) během procházení startovními lokacemi a nedostaly se tak vůbec do světa.
6) Různým způsobem hackované a upravované postavy, ať už přepisováním d2aček nebo jinak.

Postavy si obvykle lidé nechávají smáznout proto, že chtějí postavičku s daném jménem hrát a měly by v seznamu postav dvě totožné - mimojiné to také způsobuje občas kolize, neboť systém si pamatuje že postava AABB je buglá a proto postavu AABB2 moc nechce řešit. Mezery před, mezi a za "navíc" , umístěné náhodně do jména" zrovna nepomáhají... Kromě toho pak nemáte ve svém listu PCček takový chaoss :twisted:

Alespoň co jsem tak okoukal...

Re: Byl jsem zaveden

Posted: 01:16 30. Jan 2014
by Shaman88
Bod 5 už by měl být opravený.

Re: Byl jsem zaveden

Posted: 18:20 30. Jan 2014
by Jachym
Prosím Smažte mi špatně založené postavy : Menhiri Dierta a Menhíri Dierta, acount Jachym . Děkuji