NENÍ CHYBA: Prodej zbraní
Posted: 15:43 13. Jan 2014
Všiml jsem si, že nově nastavené obchody, používají u zbraní bonus vylepšení. Což přidává i typový dmg.
Je to správně či špatně?
Shaman říkal kdysi dávno, že by měli mít pouze bonus k útoku a v počátečním nastavení NT tomu tak u obchodníků bylo. Navíc kouzla posilující zbraně, přidávají pouze bonus k útoku.
Je to správně či špatně?
Shaman říkal kdysi dávno, že by měli mít pouze bonus k útoku a v počátečním nastavení NT tomu tak u obchodníků bylo. Navíc kouzla posilující zbraně, přidávají pouze bonus k útoku.