Page 1 of 1
OPRAVENO: Pamětní desky
Posted: 17:52 13. Jan 2014
by Fryn
Kel-A-Hazr-město-aréna: V aréně jsou vystaveny pamětní desky s vítězi turnajů, které se odehráli v Karathě. Nebylo by vhodnější kdyby aréna v Kelu měla svou vlastní "historii" a ty pamětní desky byly přesunuty na Karathské kolbiště (ať už je v tuto dobu přístupné nebo ne) ?
Re: Pamětní desky
Posted: 17:56 13. Jan 2014
by Puxina
Fryn wrote:Kel-A-Hazr-město-aréna: V aréně jsou vystaveny pamětní desky s vítězi turnajů, které se odehráli v Karathě. Nebylo by vhodnější kdyby aréna v Kelu měla svou vlastní "historii" a ty pamětní desky byly přesunuty na Karathské kolbiště (ať už je v tuto dobu přístupné nebo ne) ?
Desky jsem tam dával, já protože aréna se v Karathře prý neplánuje. Kolbiště asi jo, ale nevím no, tam asi hodím výsledky Morusáckých soutěží a nebo možná do divadla, uvidím.
Re: Pamětní desky
Posted: 18:15 13. Jan 2014
by Fryn
Puxina wrote: Desky jsem tam dával, já protože aréna se v Karathře prý neplánuje. Kolbiště asi jo, ale nevím no, tam asi hodím výsledky Morusáckých soutěží a nebo možná do divadla, uvidím.
Přijde mi to trochu zvláštní, protože žádný z těch turnajů se tam nikdy neodehrával. Nemluvě o tom, že spousta jmen co je na těch pamětních deskách uvedená, by asi ani nechtěla být spojována s místem, jako je aréna v Kelu (která zrovna nevyvolává dojem nějakého čestného klání apod... ).
Re: Pamětní desky
Posted: 18:18 13. Jan 2014
by KaTo
Já bych hlasoval pro kolbiště, má to "povahou" asi nejblíž k aréně.
Morusácký soutěže pak spíš do toho divadla, ne?
Re: Pamětní desky
Posted: 18:22 13. Jan 2014
by Amber
Já bych to taky směřovala na karathské kolbiště (které ještě lokaci nemá, ale mám už nějaké poznámky k tomu, jak by cca mělo vypadat), ideálně nějaký komplexní pomník akcí Morusova stánku.
Pokud chceš dělat nějaké úpravy v divadle, Puxi, tak budu ráda, když mi o nich dáš vědět předem, díky.
Re: Pamětní desky
Posted: 20:36 13. Jan 2014
by Puxina
Dobrá to není problém pak přesunout. Lokaci arény v Kelu mám u sebe, tak pak pamětní desky pomažu a dám to na kolbiště. Ohledně divadla a památníku akcí Morusova stánku....právě váhám zda to dát na kolbiště a nebo do divadla, v divadle by se to asi hodilo víc.
Re: Pamětní desky
Posted: 20:55 13. Jan 2014
by J.F.Payne
IMHO je lepší kolbiště... na souboje a tak. Na různý básnický závody pak divadlo, to je jasný...
Re: Pamětní desky
Posted: 20:55 13. Jan 2014
by Nalkanar
Co udělat stánku naproti divadlu nějaký pomníček?
Re: Pamětní desky
Posted: 22:06 27. Apr 2014
by karolina
Opraveno