Page 1 of 1

VYŘEŠENO: nemohu přihlásit postavu

Posted: 21:14 13. Jan 2014
by monstera
Po delší době jsem se opět chtěl přihlásit, ale asi jsem se dopustil při tvorbě postavy nějaké chyby, a hlásí mi, že jsem byl zaveden. Protože se jedná o postavu, která má navazovat na předchozí verzi , prosím o zrušení špatně vytvořené postavy. Postava Sandra Ztruhly, accont Monstera. Zatím si založím postavu jinou. Ta se mě však taky moc nevydařila, prosím smazat obě postavy.

Re: nemohu přihlásit postavu

Posted: 10:35 14. Jan 2014
by G-ladiator
Postupoval jsi podle návodu?

Re: nemohu přihlásit postavu

Posted: 10:39 14. Jan 2014
by KaTo
Osobně tipuju na to, že při volbě balíčků dal jen OK a šel dál, místo toho (hra pak sama aplikuje ten první balíček), aby klikl na "Uprava balíčků", v které samozřemně nic nenavolil a teprve pak pokračoval.
P.S.
Povedlo se to kámošovi a mě, takže hádám, že podobná bota bude rozšířenější.