Page 1 of 1
OPRAVENO: Království - Skalní hory - hřbitov - hrobka 1
Posted: 22:55 13. Jan 2014
by Nalkanar
V tajné místnosti se nedá použít objekt na opětovné otevření tajných dveří.
Re: Království - Skalní hory - hřbitov - hrobka 1
Posted: 23:43 15. Jan 2014
by -darkvision-
Npc Kostěný golem a npc Ječící mrtvola mezi sebou svádí boje, sbíhají se na sebe z různých místností.
Re: Království - Skalní hory - hřbitov - hrobka 1
Posted: 22:29 27. Feb 2014
by karolina
Nachytali jsme se a uvízli jsme v té tajné místnosti.
Re: Království - Skalní hory - hřbitov - hrobka 1
Posted: 23:47 27. Feb 2014
by Derken-
Ono to bude nastavené správně. Je problém v tom plc. Je prostě moc velký nebo nevím, ale postava se nemůže dostat k jeho středu, aby ho "zmáčkla". Stejný problém je v hrobce v podtemnu.
Re: Království - Skalní hory - hřbitov - hrobka 1
Posted: 23:48 27. Feb 2014
by karolina
No, tak nastavit tlačítko na nějaký jiný, jsou tam okolo menší.. třeba ty svícny.
Re: Království - Skalní hory - hřbitov - hrobka 1
Posted: 10:31 01. Mar 2014
by Rejty
Opraveno.