Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Hide

Posted: 10:39 14. Jan 2014
by Radim
Mám hide 30+ a stejně mě npc vidí. Viz dnes, doupě hákovců, procházím v klidu míjím npc. Pak mě jedno vidí a netuším jak, když deset předtím ne a seběhnou se všichni, stejný to je i s invisem, prostě do něj ty npc vidí.

Re: Hide

Posted: 11:08 14. Jan 2014
by Goran
Hlavně jsou to npc u kterých by to člověk nečekal. Hide mám ještě vyšší a stejně mě vidí zemní elementálové, slizové a hadi (špatný zrak a žádný sluch). Oproti tomu takový vlk, co má všechny smysly vyladěné si ani neškrtne. Zajímavé.

Re: Hide

Posted: 11:10 14. Jan 2014
by Nalkanar
Hadi a jejich geniální analýza pachů a nečekal? Elementálové - stvoření magie? Seriously?

Re: Hide

Posted: 11:11 14. Jan 2014
by Goran
Had - bojí se lidí - časté uštknutí hadem, protože je překvapen a zašlápnut - verdikt: ano opravdu.
Ne nečekal bych, že hlíněná hroudá bude mít skvělý sluch, zrak a čich, u vlka naopak ano.

Re: Hide

Posted: 11:12 14. Jan 2014
by KaTo
Nenapadlo tě že tyhle bytosti tě detekují jinými smysly než zrakem a sluchem a právě proto tě detekují?

Re: Hide

Posted: 11:13 14. Jan 2014
by Radim
Hadi byl zrovna špatný příklad ten to jede přes jazyk v reálu, ale nespamujte hlášený chyby a nejsme v realitě. Pak to zapadne