Page 1 of 1

OPRAVENO: Posun přesvědčení

Posted: 21:27 16. Jan 2014
by karolina
Při činu který vede k posunu přesvědčení se přesvědčení posune všem členům party ať jsou kdekoliv.

Re: Posun přesvědčení

Posted: 21:30 16. Jan 2014
by Nalkanar
Běžné NWN chování. Ideálně by DM mělo varovat před změnou a hráč by měl pak opustit družinu.

Re: Posun přesvědčení

Posted: 21:36 16. Jan 2014
by karolina
Nalkanar wrote:Běžné NWN chování. Ideálně by DM mělo varovat před změnou a hráč by měl pak opustit družinu.
Tohle bylo systémové..

Re: Posun přesvědčení

Posted: 21:37 16. Jan 2014
by Nalkanar
Nerozumím poznámce.

Každé hnutí přesvědčením v NWN hýbe postavou i její družinou.

EDIT po karolině: nespamuju, jen oznamuji, že to není chyba, ale nastavení hry

Re: Posun přesvědčení

Posted: 21:46 16. Jan 2014
by karolina
Nalkanar wrote:Nerozumím poznámce.

Každé hnutí přesvědčením v NWN hýbe postavou i její družinou.
Můžeš to tu laskavě přestat spamovat? Měla jsem nahlásit chybu, tak hlásím chybu.

Re: Posun přesvědčení

Posted: 22:11 16. Jan 2014
by Amber
Nešlo o změnu od DM, tudíž ano, jedná se o chybu.
Přesvědčení se postavám nemá měnit "samo" (tj. bez účasti DM). Pokud se to děje, rozhodně to není záměrné nastavení světa.

Re: Posun přesvědčení

Posted: 11:08 17. Jan 2014
by kucik
karolina wrote:Při činu který vede k posunu přesvědčení se přesvědčení posune všem členům party ať jsou kdekoliv.
Při činu, který vede k posunu přesvědčení se má měnit přesvědčení celé partě. Proto by postava neměla být v partě s postavami na druhém konci světa, o kterých neví, co dělají. To je prostě nwn vlastnost.

Druhou věcí je, co změnilo přesvědčení té postavy. To by se bez DM dít nemělo. Proto prosim o PM od hráče, kterého se to týkalo.

Re: Posun přesvědčení

Posted: 14:01 17. Jan 2014
by Amber
kucik wrote: Druhou věcí je, co změnilo přesvědčení té postavy. To by se bez DM dít nemělo. Proto prosim o PM od hráče, kterého se to týkalo.
Však tohle je předmětem hlášení ;)

Re: Posun přesvědčení

Posted: 14:13 17. Jan 2014
by kucik
Amber wrote: Však tohle je předmětem hlášení ;)
Jak, píšu, v tom případě naprosto chybí informace o tom, co postava dělala, když se jí přesvědčení změnilo.

Re: Posun přesvědčení

Posted: 14:36 17. Jan 2014
by -darkvision-
Například za horníky v horách (dělaj to i dřevorubci), když je zabijete, tak se vám posune přesvědčení o 5 bodů ke zlu.

Re: Posun přesvědčení

Posted: 17:43 17. Jan 2014
by karolina
Analogicky to dělají NPC podtemňanů.

Re: Posun přesvědčení

Posted: 20:02 17. Jan 2014
by -darkvision-
karolina wrote:Analogicky to dělají NPC podtemňanů.
Tak je nezabíjejte a dělat to nebudou. So easy :D

Re: Posun přesvědčení

Posted: 23:02 17. Jan 2014
by kucik
-darkvision- wrote:
karolina wrote:Analogicky to dělají NPC podtemňanů.
Tak je nezabíjejte a dělat to nebudou. So easy :D
Topic je pro hlaseni a reseni chyb. Na vtipne poznamky jsou tu jina temata. Zkus se toho drzet.

Re: OPRAVENO: Posun přesvědčení

Posted: 18:38 01. Feb 2014
by Myrpa
Opraveno.