Page 1 of 2
Vyřešeno: Čaroděj Přítelíček
Posted: 22:03 18. Jan 2014
by DarkKnight
U čaroděje blbne přítelíček svévolně napadá lidi v družině atd... A co nejhorší mohlo by mě nějaké dm vytáhnout s podsvětí ?? jo ... Zabil mě vlastní přítelíček ... svévolně ... (screen můžu dodat) // edit jo a bylo to v lokaci podzemní divočina 5 doupě 1
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 22:09 18. Jan 2014
by Krysak
Hele, koukni do logu, myslím, že jsi ho trefil vlastním kouzlem.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 22:10 18. Jan 2014
by pavad
Krysak wrote:Hele, koukni do logu, myslím, že jsi ho trefil vlastním kouzlem.
Tipuji ze slo o pantera...
Horsi je ze nejde "schovat" - odvolat dialogem obdobne jako animal companion druida...
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 22:13 18. Jan 2014
by Caehan
pavad wrote:Krysak wrote:Hele, koukni do logu, myslím, že jsi ho trefil vlastním kouzlem.
Tipuji ze slo o pantera...
Horsi je ze nejde "schovat" - odvolat dialogem obdobne jako animal companion druida...
Horší je, že nemá savy, a bojí se proto všeho, otráví ho kde co a nevyhne se ničemu.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 22:14 18. Jan 2014
by DarkKnight
Krysak wrote:Hele, koukni do logu, myslím, že jsi ho trefil vlastním kouzlem.
právě že sem se ho ani nedotkl a předtím se jej nikdo nedotkl ani v partě .. prostě bojoval .. zabil kobolda a vrhl se namě
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 22:17 18. Jan 2014
by Nalkanar
Máš holt Barbarovu kletbu.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 22:19 18. Jan 2014
by DarkKnight
Nalkanar wrote:Máš holt Barbarovu kletbu.
jakou kledbu ?

Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 22:20 18. Jan 2014
by Caehan
DarkKnight wrote:Nalkanar wrote:Máš holt Barbarovu kletbu.
jakou kledbu ?

Barbarovu kletbu... barbara taky pořád požíral jeho přítelíček
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 22:22 18. Jan 2014
by DarkKnight
Caehan wrote:DarkKnight wrote:Nalkanar wrote:Máš holt Barbarovu kletbu.
jakou kledbu ?

Barbarovu kletbu... barbara taky pořád požíral jeho přítelíček
spíše se mi zdá že je to škaredej bug

Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 22:29 18. Jan 2014
by DarkKnight
celkově by je to chtělo eště trošku upravit popř přidat i jiné přítelíčky atd

Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 01:19 19. Jan 2014
by Shaman88
Chyba je v tom že máme na summonech a companionech nasazenou staronovou AI... nevím jak to snadno vyřešit.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 02:23 19. Jan 2014
by kucik
Na summonech apod. neni pouzita jasperes AI. Je to opodminkovane a pouziva se tam nejaky ten bioware default ci co.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 02:42 19. Jan 2014
by Shaman88
kucik wrote:Na summonech apod. neni pouzita jasperes AI. Je to opodminkovane a pouziva se tam nejaky ten bioware default ci co.
Jsi si tím jistý? Já vím že to bylo na ST, ale dával jsi to tam i ted?
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 02:52 19. Jan 2014
by kucik
Shaman88 wrote:kucik wrote:Na summonech apod. neni pouzita jasperes AI. Je to opodminkovane a pouziva se tam nejaky ten bioware default ci co.
Jsi si tím jistý? Já vím že to bylo na ST, ale dával jsi to tam i ted?
Jsem si celkem jisty, ze daval. Leda by to nejak nefungovalo, ale nevidim duvod, proc by nemelo.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 03:08 19. Jan 2014
by Shaman88
A máš to na všech sadách skriptů? protože ti familiaři používaj asi 3 různé sady. x2_*, standardní a pak jednu sadu co tam je přímo specifická některé familiary.