Page 1 of 1

VYŘEŠENO: nepřibývají expy

Posted: 10:31 19. Jan 2014
by monstera
Sandra Ztruhly zabila několik jezevců a zombií, avšak nezískala za to žádné expy. Navíc nejde péct maso.

Re: nepřibývají expy

Posted: 10:32 19. Jan 2014
by karolina
monstera wrote:Sandra Ztruhly zabila několik jezevců a zombií, avšak nezískala za to žádné expy. Navíc nejde péct maso.
A časovky má? Možná neodpovídající domény boha.

Re: nepřibývají expy

Posted: 10:41 19. Jan 2014
by Rejty
Koukal jsem na tvoji postavu a má doménu Země, to rozhodně není doména Juany.

Viz: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6232

Re: nepřibývají expy

Posted: 11:15 19. Jan 2014
by monstera
Odpusťte ubohému starci, že opět zblbl nastavení postavy. Je možná nějaká náprava?
edit
Je to jak vidím z diskuse, častější problém, možná způsobený tím, že se dříve zadávají domény a až potom se volí božstvo...

Re: nepřibývají expy

Posted: 11:23 19. Jan 2014
by Amber
Můžeme zkusit vyměnit doménu a uvidíme, snad XP naskočí. ;)

Re: nepřibývají expy

Posted: 11:57 19. Jan 2014
by Amber
Změnila jsem postavě doménu DM hůlkou, ale ani po uložení přes duši a relogu jí zatím XP nepřicházejí. Je možné, že se změna projeví až po restartu serveru, nebo bude nutný relevel, popř. nové založení postavy? Kuciku? :)

Re: nepřibývají expy

Posted: 11:59 19. Jan 2014
by kucik
Vubec netusim jak tohle funguje.

Re: nepřibývají expy

Posted: 12:00 19. Jan 2014
by Amber
Aha, tak... Shamane? :confused:

Re: nepřibývají expy

Posted: 12:34 19. Jan 2014
by karolina
Amber wrote:Změnila jsem postavě doménu DM hůlkou, ale ani po uložení přes duši a relogu jí zatím XP nepřicházejí. Je možné, že se změna projeví až po restartu serveru, nebo bude nutný relevel, popř. nové založení postavy? Kuciku? :)
Asi relevel musíte. Mě když Shaman měnil domény tak jsem taky musela relevel.

Re: nepřibývají expy

Posted: 12:45 19. Jan 2014
by Shaman88
Postava nedostává zkušenosti ve 2 případech:
1) Hráč dal body do dovedností na prvním lvlu, systém to vyhodnotil, zabil ho a dal do podsvětí, ale nějaké milé DM ho z podsvětí vytáhlo.
2) Hráč má nevhodné domény pro svého boha.

Ad 2:
- Pokud DM mění hráči domény, musí nejprve změnit domény a pak i boha pokud nesouhlasí.
- Po restartu postavě zkušenosti začnou chodit. (Až budu mít zase master tak tam přidám opravu aby to bylo po relogu postavy)

Re: nepřibývají expy

Posted: 12:49 19. Jan 2014
by Amber
Jak už vyplynulo z diskuze, postava měla boha Juanu a domény, z nichž jedna byla OK, druhá ne. Změnila jsem tu špatnou doménu. Je tedy nutné měnit i boha? (Z Juany na Juanu?)

Re: nepřibývají expy

Posted: 12:51 19. Jan 2014
by Shaman88
Amber wrote:Jak už vyplynulo z diskuze, postava měla boha Juanu a domény, z nichž jedna byla OK, druhá ne. Změnila jsem tu špatnou doménu. Je tedy nutné měnit i boha? (Z Juany na Juanu?)
Ne, restart serveru by to měl dát dohromady.