Page 1 of 1
VYŘEŠENO: nepřibývají expy
Posted: 10:31 19. Jan 2014
by monstera
Sandra Ztruhly zabila několik jezevců a zombií, avšak nezískala za to žádné expy. Navíc nejde péct maso.
Re: nepřibývají expy
Posted: 10:32 19. Jan 2014
by karolina
monstera wrote:Sandra Ztruhly zabila několik jezevců a zombií, avšak nezískala za to žádné expy. Navíc nejde péct maso.
A časovky má? Možná neodpovídající domény boha.
Re: nepřibývají expy
Posted: 10:41 19. Jan 2014
by Rejty
Koukal jsem na tvoji postavu a má doménu Země, to rozhodně není doména Juany.
Viz:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6232
Re: nepřibývají expy
Posted: 11:15 19. Jan 2014
by monstera
Odpusťte ubohému starci, že opět zblbl nastavení postavy. Je možná nějaká náprava?
edit
Je to jak vidím z diskuse, častější problém, možná způsobený tím, že se dříve zadávají domény a až potom se volí božstvo...
Re: nepřibývají expy
Posted: 11:23 19. Jan 2014
by Amber
Můžeme zkusit vyměnit doménu a uvidíme, snad XP naskočí.

Re: nepřibývají expy
Posted: 11:57 19. Jan 2014
by Amber
Změnila jsem postavě doménu DM hůlkou, ale ani po uložení přes duši a relogu jí zatím XP nepřicházejí. Je možné, že se změna projeví až po restartu serveru, nebo bude nutný relevel, popř. nové založení postavy? Kuciku?

Re: nepřibývají expy
Posted: 11:59 19. Jan 2014
by kucik
Vubec netusim jak tohle funguje.
Re: nepřibývají expy
Posted: 12:00 19. Jan 2014
by Amber
Aha, tak... Shamane?

Re: nepřibývají expy
Posted: 12:34 19. Jan 2014
by karolina
Amber wrote:Změnila jsem postavě doménu DM hůlkou, ale ani po uložení přes duši a relogu jí zatím XP nepřicházejí. Je možné, že se změna projeví až po restartu serveru, nebo bude nutný relevel, popř. nové založení postavy? Kuciku?

Asi relevel musíte. Mě když Shaman měnil domény tak jsem taky musela relevel.
Re: nepřibývají expy
Posted: 12:45 19. Jan 2014
by Shaman88
Postava nedostává zkušenosti ve 2 případech:
1) Hráč dal body do dovedností na prvním lvlu, systém to vyhodnotil, zabil ho a dal do podsvětí, ale nějaké milé DM ho z podsvětí vytáhlo.
2) Hráč má nevhodné domény pro svého boha.
Ad 2:
- Pokud DM mění hráči domény, musí nejprve změnit domény a pak i boha pokud nesouhlasí.
- Po restartu postavě zkušenosti začnou chodit. (Až budu mít zase master tak tam přidám opravu aby to bylo po relogu postavy)
Re: nepřibývají expy
Posted: 12:49 19. Jan 2014
by Amber
Jak už vyplynulo z diskuze, postava měla boha Juanu a domény, z nichž jedna byla OK, druhá ne. Změnila jsem tu špatnou doménu. Je tedy nutné měnit i boha? (Z Juany na Juanu?)
Re: nepřibývají expy
Posted: 12:51 19. Jan 2014
by Shaman88
Amber wrote:Jak už vyplynulo z diskuze, postava měla boha Juanu a domény, z nichž jedna byla OK, druhá ne. Změnila jsem tu špatnou doménu. Je tedy nutné měnit i boha? (Z Juany na Juanu?)
Ne, restart serveru by to měl dát dohromady.