Page 1 of 1

Chyba NPC

Posted: 23:33 08. Dec 2007
by Krata
Nendřiv sem to slyšel jen od jedný postavy, neutral NPC (obyvatelé Karathy, Ivory) se stali zlými, dneska sem to slyšel od další postavy a potom se to stalo i mě, sice jen obyvatelé co utikali, ale té druhé postavě i strážce a ti útočili

Posted: 00:57 09. Dec 2007
by Sorrow
Jasne,svet se zblaznil :D To asi NPC bojuji proti wipu.
Doopravdy je to zpusobeno predelavanim frakci,takze kde to jeste neni spravne nastaveno, tak tam se deji tyhle nezvyklosti.
Me osobne to nejvic pobavilo u medvedu u Ivory.Stal jsem tam a pripadal jsi jak na fotbale,taky jen koukal a cekal kdo vyhraje :lol: (cerny proti hnedejm)

Posted: 08:54 09. Dec 2007
by Rejty
Ja o tom vim, nekde neni dodelany dynamicky spawn (cca. 1/3 lokaci) a tam jeste nejsou frakce spravne nastaveny.

Posted: 18:20 09. Dec 2007
by Shifter
no me to prijde celkem zajimave. Jakozto vecne zmoklej ostrovan sice krasy vasich lesu neznam, ale kdyz jdu do stok a zacnou se tam mlatit brouci s etercapama ma to dokonce i atmosku :D