Page 1 of 1
Chyba NPC
Posted: 23:33 08. Dec 2007
by Krata
Nendřiv sem to slyšel jen od jedný postavy, neutral NPC (obyvatelé Karathy, Ivory) se stali zlými, dneska sem to slyšel od další postavy a potom se to stalo i mě, sice jen obyvatelé co utikali, ale té druhé postavě i strážce a ti útočili
Posted: 00:57 09. Dec 2007
by Sorrow
Jasne,svet se zblaznil

To asi NPC bojuji proti wipu.
Doopravdy je to zpusobeno predelavanim frakci,takze kde to jeste neni spravne nastaveno, tak tam se deji tyhle nezvyklosti.
Me osobne to nejvic pobavilo u medvedu u Ivory.Stal jsem tam a pripadal jsi jak na fotbale,taky jen koukal a cekal kdo vyhraje

(cerny proti hnedejm)
Posted: 08:54 09. Dec 2007
by Rejty
Ja o tom vim, nekde neni dodelany dynamicky spawn (cca. 1/3 lokaci) a tam jeste nejsou frakce spravne nastaveny.
Posted: 18:20 09. Dec 2007
by Shifter
no me to prijde celkem zajimave. Jakozto vecne zmoklej ostrovan sice krasy vasich lesu neznam, ale kdyz jdu do stok a zacnou se tam mlatit brouci s etercapama ma to dokonce i atmosku
