Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Obranný postoj trpasličího obránce
Posted: 00:02 20. Jan 2014
by Bahnak
Aloha, konečně první lvl DDčka a hned chyba.
1) Zapnul jsem obraný postoj, spotřebovalo to jeho použití a nic se nestalo.
zameditoval jsem
2) Zapnul jsem obranný postoj, nespotřebovalo to jeho použití a znovu se nic nestalo.
Žádný nárůst AC, CON nebo STR...
Nějaký DD s podobným problémem nebo se v tom rachtám sám?
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
Posted: 00:05 20. Jan 2014
by karolina
Bahnak wrote:Aloha, konečně první lvl DDčka a hned chyba.
1) Zapnul jsem obraný postoj, spotřebovalo to jeho použití a nic se nestalo.
zameditoval jsem
2) Zapnul jsem obranný postoj, nespotřebovalo to jeho použití a znovu se nic nestalo.
Žádný nárůst AC, CON nebo STR...
Nějaký DD s podobným problémem nebo se v tom rachtám sám?
No z povrchu všem co znám funguje jak má.
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
Posted: 00:21 20. Jan 2014
by Bahnak
Hm, je fakt že mám duergara, ale teď tak dumám že jsem to zkoušel cca 10 minut před tím než mě hra kicknula a začlo zlobit pilsfree. Vyzkouším zítra, třeba to bylo tím.
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
Posted: 13:28 20. Jan 2014
by Bahnak
Tak to asi bylo vážně tím pilsfree, dnes dopoledne už postoj normálně fachá.
Akorát jsem se chtěl zeptat zda není v plánu nějaké grafické či vlastně jakékoliv rozlišení stavu postoj/nepostoj.
V originálním NWN se postoj zapíná vypíná za doprovodného nápisu nad postavou - podbně jako třeba zapínání a vypínání útoku v obraně. Na NT tomu tak není a vím sice že je to asi o zvyku, ale něco mi tam na tom prostě graficky schází, nějaké ujišťovadlo že bude šecko v cajku...
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
Posted: 14:58 20. Jan 2014
by Bahnak
Hm, po spánku se počet postojů zvedne na 15x za den, ne že bych si stěžoval...
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
Posted: 15:10 20. Jan 2014
by KaTo
Bahnak wrote:Hm, po spánku se počet postojů zvedne na 15x za den, ne že bych si stěžoval...
To je celoserverová chyba všech schopností, že spánek jejich použití hypuje. Mají to tak třeba i SD, paladini, monkové atd.
Re: Obranný postoj trpasličího obránce
Posted: 17:04 20. Jan 2014
by skarbi
Bahnak wrote:Hm, po spánku se počet postojů zvedne na 15x za den, ne že bych si stěžoval...
Po restu se to srovná.