Page 1 of 4
Kingdom Come: Deliverance
Posted: 17:14 22. Jan 2014
by PiAn0
Cesky herni projekt ve vyvoji

Podporte!
http://trailerzone.gameleader.cz/play-8 ... ni-trailer
vypada to velice zajimave vzhledem k tomu ze na tom pracuji lidi kteri se podileli na hrach jako je mafie, arma, operation flashpoint a crisis 3, na kickstarter za par hodin uz ma pres 20%
http://www.kickstarter.com/projects/129 ... eliverance
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 17:18 22. Jan 2014
by J.F.Payne
To vypadá nádherně...
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 17:27 22. Jan 2014
by Zeerit
První co mě napadlo bylo: "Hele, někdo udělal medival texture pack pro Skyrim"
Vypadá to ale opravdu slušně!
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 17:45 22. Jan 2014
by Molly23
Jo, už jsem tu o téhle hře postoval v jiném topicu no

. Jinak se to bude odehrávat snad v našich krajích. Je potvrzené že vývojáři už do hry namodelovali hrad z Ratajů nad Sázavou.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 17:46 22. Jan 2014
by J.F.Payne
Tak já tam viděl v traileru polského orla, slezské orlice a českého lva, tak snad...!

)
Jediný co mě štve že tam člověk bude začínat jako syn kováře co mu vyvraždili rodinu... takový klišé, že bych se z toho po....

))
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 17:59 22. Jan 2014
by Molly23
Takže by jsi raději začínal jako syn kováře, od otce se naučil kovat, celej život koval motyky a pak umřel na mor?

End of the story. To by byla tak možná hra pro Barbara

.
Jinak tyjo to fakt vypadá pěkně a dospěle. Ten soubojovej systém vypadá božsky (až na lukostřelbu

) no a ted jenom jestli posbíraj prachy a jestli to já rozběhnu na kompu!
Prašulky se jim sypou velmi rychle koukám.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 18:01 22. Jan 2014
by J.F.Payne
Ne, potěšilo by mě, abys měl na výběr. Syn šlechtice, vidlák, Polák, chlap z Uher... ženská... strana v občanský válce... A ke každý kombinaci postavy jinak stavěnej příběh

)
Respektive main story line může zůstat v podstatě stejná (a asi musí), jen se lišej jednotlivý mise. Šlo to tak třeba v Drakensangu, to bylo dobrý.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 18:06 22. Jan 2014
by Zeerit
Buď rád, že nezáčíná jako vězeň

(Pokud ho teda nezavřou jako podezřelého za tu vyvražděnou rodinu)
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 18:09 22. Jan 2014
by Molly23
Takhle to jde třeba v Mount and Blade, ale tam zase není moc příběh

.
Já to jako mínus nevidím. V Mafii jsi taky nevytvářel postavu a jaká to byla bomba!
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 18:15 22. Jan 2014
by J.F.Payne
Mafie se ale netvářila jako RPGčko.... a pokud jsi tam měl nějaký "choices", tak jestli zabít toho, nebo onoho párkrát za hru... nebo si to pletu s GTA IV? Teď nevim.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 18:44 22. Jan 2014
by Molly23
Já jen že mi přijde z hlediska vývojáře mnohem lepší se soustředit na jednu dějovou linii. Hned se to dělá líp. Představ si kolik práce by dalo nalinkovat několik možných variant a nadabovat do toho rozhovory

a kolikrát by to mohlo až ztratit šťávu. Tady máš určitýho hrdinu, svět ho bude oslovovat třeba Honzo ze Záprdkova a nebude mu říkat Dobrodruhu nebo tak nějak

. Podle mě tak nabídnou hráčům mnohem komplexnější a líp podaný příběh. A fajn, když chceš připodobnit k RPG tak třeba Gothic, to taky byla super záležitost

Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 19:17 22. Jan 2014
by Bahnak
Všechno je mi jedno, až to přijde, tak mě nikdo neuvidí alespoň půl roku.
Jako ty kostýmy nejsou dokonalé, pohyby taky ne, celky taky ne, prostě není to úplně vychytané do detailů.
ALE
Oproti všemu ostatnímu, je to první hra která se snaží o reálné vzhledy věcí.
A to je prostě nádherné. I kdybych na to měl kupovat novou mašinu tak to prostě musím mít.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 19:20 22. Jan 2014
by J.F.Payne
Molly23 wrote:Já jen že mi přijde z hlediska vývojáře mnohem lepší se soustředit na jednu dějovou linii. Hned se to dělá líp. Představ si kolik práce by dalo nalinkovat několik možných variant a nadabovat do toho rozhovory

a kolikrát by to mohlo až ztratit šťávu. Tady máš určitýho hrdinu, svět ho bude oslovovat třeba Honzo ze Záprdkova a nebude mu říkat Dobrodruhu nebo tak nějak

. Podle mě tak nabídnou hráčům mnohem komplexnější a líp podaný příběh. A fajn, když chceš připodobnit k RPG tak třeba Gothic, to taky byla super záležitost

To je sice super, ale jako zákazníka mě moc nezajímá, kolik s tím měli vývojáři práce...
Choices aspoň jako v zaklínačích, tam byly super dilemata...
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 19:56 22. Jan 2014
by Zeerit
..a větší chrániče na ramena !
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 20:07 22. Jan 2014
by KaTo
J.F.Payne wrote:...Choices aspoň jako v zaklínačích, tam byly super dilemata...
...tam byla dilemata? Koho se dalo vojet, toho jsi vojel a koho ne, toho zabil (nebo obojí

). Tomu říkáš dilemata?
//teda bavím se o jedničce.