Page 1 of 1
Hrobky a jejich obsah
Posted: 10:22 09. Dec 2007
by monstera
Takový nápad - nemohla by být v horobkách trochu logičtější pohřební výbava než alkoholické nápoje ? Třeba bronzové dýky, poháry, náramky , které by byly roztavitelné a použitelné jako zdroj bronzu ?
Lucie Exos
Posted: 15:14 09. Dec 2007
by Kiri
Nu pravda, ze stari faraoni se nechavali pohrbit s celym svym menim + este sluzebnictvo...a to taky asi nebylo moc chudy...jenze radovej obcan vesnice je rad, ze se uzivi z nejaky zahradky, takze toho asi moc nevlastni. Stacimu dve mince do oci, nebo jedna se dava? koralku na cestu s prevoznikem...hotovo.
Posted: 15:29 09. Dec 2007
by Sorrow
add Kiri : No pokud ja vim, tak je rozdil mezi hrobem a hrobkou.
Hrobku si mohla dovolit jen bohatsi rodina,vzhledem jeji vystavbe apd.Oproti tomu hroby jsou pro normalni obcany (s jednou nebo dvouma mincema

)
PS : prispevek pouzit z mesicniku pro mrtve a pozustale ,,Nekroman aneb vitej mezi nami,,
Posted: 17:08 09. Dec 2007
by Kiri
No to jo, to je pravda, sem spatne pochopil/precet Monstery zpravu...je zase pravda kolik hrobek je moznych projit...vetsinou je treba minimalne tri postav na prumernym 15 lvlu...muj dojem a ten loot je pak i zajimavy...ale s tim alkoholem je to opravdu prehnany...
navrh: Stizit dungy a zvysit/zlepsit loot - to je asi jeidna kompenzace co mi napada. Stim uz se stejne pocita, myslim.
Kazdopadne, sem zvedav jak se udrzi postavy pri zivote v budoucnu...
Posted: 19:16 09. Dec 2007
by Krata
Ty jednoduchý dungy bych nechal, aby mohli kam chodit low lvl, jenom ten logickej loot, přece jen najít pivo v hrobce který se dá vypít.. to je skoro vo život, kdo ví jak tam dlouho leží a jak musí bejt teplý

.. náhrdelníky a prsteny jsou dobrý, obvazy asi taky ne.. k čemu mrtvýmu budou, i těch pár zlatek by se dalo

.. a když už chlast tak kdyby to mohla bejt nejen kořalka a pivo, ale třebapoblíž Ivory i Ivorský ležák, likéry a tak
Posted: 19:45 09. Dec 2007
by Shifter
No to by mohlo bejt zajimavy, po ceste tezkym dungem nalezt jakostni rocnikove vino

Posted: 19:20 10. Dec 2007
by Kiri
Shifter wrote:No to by mohlo bejt zajimavy, po ceste tezkym dungem nalezt jakostni rocnikove vino

vino by logiku i melo..v hrobce je skoro stala teplota a temno..takze by mohli i pekne nakladat...

Posted: 19:51 10. Dec 2007
by Pajule
mno me osobne to teda stvalo , dkyz jsem pracve vybila zombiky a to co tma bylo a dostala jsem za to chlast
