Page 1 of 1
OPRAVENO: řezání hlav
Posted: 21:23 24. Jan 2014
by Diemo
Po zabiti hrace se mi neukaze moznost uriznout hlavu.
Re: řezání hlav
Posted: 15:56 27. Jan 2014
by kucik
Jakoze ten dialog, co se ti otevre neobsahuje tu moznost?
Re: řezání hlav
Posted: 16:02 27. Jan 2014
by -darkvision-
kucik wrote:Jakoze ten dialog, co se ti otevre neobsahuje tu moznost?
Myslím že ano.
A před tím (cca 7-14dní back) to obsahovalo tu možnost, ale pokad si na ni klikl tak se nic nestalo.
Re: řezání hlav
Posted: 16:03 27. Jan 2014
by Diemo
presne, moznost neobsahuje...( na Kucika )
Re: řezání hlav
Posted: 16:10 27. Jan 2014
by kucik
Divny. Prece nekdo neprevrtal dialog...