Page 1 of 1
OPRAVENO: Odstranitelné postihy z únavy
Posted: 14:54 25. Jan 2014
by Mourisson1
Meditace zruší jakékoliv postihy z únavy, a ty už se neobjeví.
Pokud mám například únavu 80% a meditnu, tak i na 90% nejsou postihy, když pak ale vyspím na 0% a dosáhnu znova těch 70% tak už postihy zase jsou.
Re: Odstranitelné postihy z únavy
Posted: 15:13 25. Jan 2014
by Paulus
Výborně...a přesně tyhle druhy chyb by se měly hlásit do PM a ne veřejně (což se pokud vím i stalo)

Re: Odstranitelné postihy z únavy
Posted: 15:28 25. Jan 2014
by -darkvision-
Tohle se mi taky stalo. Nicméně mě se ten postih pak vrátil po přejití lokace, ne hned první, asi až třetí. Ale vrátil.
Tatáž situace. Pokračovala. Znova jsem meditnul a zrušil se mi postih. Naskočil mi ale ve chvíli, kdy mi naskočilo i zpomalení (80% únavy myslím).
Pak už jsem se dostal k ohništi, tak nevím

Re: Odstranitelné postihy z únavy
Posted: 09:59 26. Jan 2014
by Krysak
Alrik wrote:popravdě v RP strance věci je Meditace odpočinková činost jenž mi unavu měla zmirnit .... (pokud se na to dá nahližet jako na realnost), jinak omlouvám se že všude pišu své nazory a myšlenky
Druhý příspěvek je spam. Jsme v betě, tedy se chyby mají hlásit. Určitě si neber k srdci kritiku Pauluse, udělal jsi vše korektně a správně.
Máš to to samé, jako když se přišlo na to, že postihy za podtemno odstraní greater restoration, určitě se to někam nahlásilo, a pak používalo, protože se nic nedělo dlouho, tak to bude feature. To samé máš třeba kumulativní používání SKO do bonusu dodge +20.
Ohledně únavy mám stejnou zkušenost jako dark, meditací byla na chvili pryč, ale když jsem změnil několikrát lokaci, tak se vrátila. Nemám vysokou četnost zjištění, unavu i kvuli cvc hlídám jak oko v hlavě. Mimochodem na staré thalii šla unava taky zrusit restorací na chvili, což jsem dělal, když mne podemnáci po týdnu veznení vypustili s unavou na hranici smrti do divočiny. Ani mne nenapadlo, že by to byl bug, protože se to vždy vrátilo. Bral jsem to jako dočasný doping.
PS: Stejně se musím smát, že nějaký hráč dokáže vyčíst jinému, že hlásí chybu, kterou už on hlásil soukromě. Navíc míra zneužití je v případě této chyby spíše teoretická.
Re: Odstranitelné postihy z únavy
Posted: 10:31 26. Jan 2014
by Alrik
ve svém příspěvku nic nevyčítam prosím .... to mělo být jen a pouze návrh který by se pro meditaci dal použit
Re: Odstranitelné postihy z únavy
Posted: 12:21 26. Jan 2014
by Mourisson1
To bylo na pauluse pokud to dobře chápu, no stress

Re: OPRAVENO: Odstranitelné postihy z únavy
Posted: 10:43 12. Feb 2014
by Myrpa
Opraveno (příští update).