Page 1 of 1

Chvíle klidu v kostele u knežky

Posted: 08:45 26. Jan 2014
by Alrik
Mám tu problém a slyšel jsem že nejsem jediný, při načítání třeba z podsvěti do Karathy se vklidu načtu, ale jak mile mám špatně natočenou kameru, nebo mě to logne s kamerou ve sloupech hra mi spadne na grafický prvek grafiku mam GTX 650 ti