Page 1 of 1

OPRAVENO: Ivor - vykupci kuzi

Posted: 21:04 27. Jan 2014
by pavad
... se schovava, doporucuji odebrat body co ma ve skryvani...

Re: Ivor - vykupci kuzi

Posted: 21:36 27. Jan 2014
by karolina
pavad wrote:... se schovava, doporucuji odebrat body co ma ve skryvani...
tim to není, tam je něco na zemi nebo něco takového, prostě takový čtverec kam se ani nedá dostat... ivory mámu sebe, kouknu v toolu jestli se to nedá nějak předělat, podle mě to dělá ten stánek. Kdyžtak na to kouknu a pošlu to Rejtymu opravené...pokud už v té lokaci něco neupravoval.

Re: Ivor - vykupci kuzi

Posted: 11:08 29. Jan 2014
by karolina
Opraveno