Page 1 of 1

OPRAVENO: Předměty, které v lootu nemají být

Posted: 00:06 28. Jan 2014
by Thurms
Našli jsme zbroj s redukcí zranění. Což by asi dle všeho snad být nemělo. Tuším, že to Rejty někde psal na fóru.
zbroj.jpg



Předpokládám, že pokud bych jí chtěl používat, tak si jí mám nechat vyměnit od DM, aby byla bez redukce.

Re: Předměty, které v lootu nemají být

Posted: 00:14 28. Jan 2014
by J.F.Payne
Já viděl v obchodě šaty s redukcí, myslím že to byla Róba Starého řádu, +2 OČ, +2/5 pohlcení, monk only.

Re: Předměty, které v lootu nemají být

Posted: 00:22 28. Jan 2014
by kokosak
Je rozdíl mezi lootem a obchodem, řekl bych

Re: Předměty, které v lootu nemají být

Posted: 00:27 28. Jan 2014
by -darkvision-
kokosak wrote:Je rozdíl mezi lootem a obchodem, řekl bych
A je taky rozdíl mezi obyč lootem a lootem z bossáků (jako z npc co padá)..

Ale nevím jak tohleto je, rád se poučím..