Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Pevnost Isil

Posted: 18:13 28. Jan 2014
by Nalkanar
Přechod do lokace Pustá vrchovina 2 nejde vidět a je nutné jít pomocí WSAD.

Přechod se nachází přímo uprostřed západního okraje lokace, na cestě.

Re: Pevnost Isil

Posted: 13:29 29. Jan 2014
by Nalkanar
V lokaci jsou anglicky pojmenovaná domácí zvířata (tuším že prasata).

Re: Pevnost Isil

Posted: 14:38 29. Jan 2014
by kucik
Nemáš původní anglický TLK?

Re: Pevnost Isil

Posted: 14:39 29. Jan 2014
by Nalkanar
To bych pak viděl u všeho anglické názvy ne?

Re: Pevnost Isil

Posted: 14:47 29. Jan 2014
by kucik
Ne, právě jen ty, který se odkazujou na původní nwn tlk soubor. Já tu hru třeba taky nemám počeštěnou, tak to vídám často.

Re: Pevnost Isil

Posted: 14:49 29. Jan 2014
by Nalkanar
Mám tlk z cepů, z EQ, z ST a z NT. Nic co by vypadalo jako původní anglické, krom cepovek, které ale má taky kde kdo, ne?

Re: Pevnost Isil

Posted: 15:26 29. Jan 2014
by kucik
To jsou všechno přídavný tlk. Máš hlavní, který je přímo v adresáři s hrou, ne v tlk podadresáři. Když si instaluješ češtinu do nwn, tak ti ho to přepíše.

Re: Pevnost Isil

Posted: 15:35 29. Jan 2014
by G-ladiator
Mohla by ho nějaká dobrá duše hodit někam ke stažení? Budu ho žonglovat spolu s originálem, polde toho, jestli zrovna budu hrát TH nebo singl.

Re: Pevnost Isil

Posted: 15:49 29. Jan 2014
by kucik

Re: Pevnost Isil

Posted: 16:43 29. Jan 2014
by G-ladiator
Supr, dík