Page 1 of 1
OPRAVENO: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog
Posted: 13:49 29. Jan 2014
by Myrpa
pavad wrote:Ale u pritelicka chybi moznost dialogem jej odvolat - schovat do kapsy....
Moc si s tím nevím rady, potřebuju help
1) Tahle věc na ST byla? Chceme ji nyní (já proti ní nejsem, jen nehraju nic s companionama a neznám je)
2) Pokud chceme, jak to udělat?
a) Přes nějakou nwn/nwnx fci na obnovení vyvolání companiona (je taková?)
b) Odeslání do limbo-like lokace a doufání, že když v ní nebude dm/pc, tak se jednotliví companioni různých pc neservou
c) Uložit do persistence (nwnx má ObjectToString, ne?)
Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog
Posted: 13:51 29. Jan 2014
by Nalkanar
1) Byla. Dal jsi rozhovor - odvolat přítelíčka a přítelíček zmizel. Poté jsi jej opět mohl vyvolat přes feat na vyvolání přítelíčka. Vhodné kvůli přechodům, šetření přítelíčka kvůli jeho stupidní AI (aneb vyvoláš ho jen v ty momenty, kdy jeho pomoc skutečně potřebuješ, nemusíš zápolit s jeho udržením naživu přes celý dung).
2) No idea.
Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog
Posted: 13:51 29. Jan 2014
by Zeerit
A nejde to nějak okopčit od rangera u kterýho to už funguje ?
Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog
Posted: 13:57 29. Jan 2014
by Shaman88
Jsou to rozhovory:
nw_g_anim - pro companiona od hraničáře a druida
nw_g_fam - pro familiara u zaklínače a čaroděje
A přidáš tam na to odvolání do skriptů jen:
IncrementRemainingFeatUses(GetPCSpeaker(),FEAT_SUMMON_FAMILIAR);
IncrementRemainingFeatUses(GetPCSpeaker(),FEAT_ANIMAL_COMPANION);
podle daného rozhovoru.
Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog
Posted: 20:27 05. Feb 2014
by Myrpa
Opraveno?
Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog
Posted: 20:42 05. Feb 2014
by Nalkanar
Funguje.
Re: Odvolání přítelíčka "do kapsy" přes dialog
Posted: 20:43 05. Feb 2014
by Zeerit
Minimálně u sorce funguje zatím bez problému. Big thx!
