Page 1 of 1

OPRAVENO: Trezor bankovní

Posted: 17:00 30. Jan 2014
by Myrpa
Bankovní trezory nefungujou, že? Někdo (nechutně bohatej, co má na rozhazování, kterému zavidím i bradavici na nose) to někde hlásil.

Re: Trezor bankovní

Posted: 17:02 30. Jan 2014
by KaTo
Nevím nakolik to souvisí - ale trezor byl (a minimálně placeable stále je) i v dílnách, tak až se to bude zprovozňovat, myslete kdyžtak i na něj.

Re: Trezor bankovní

Posted: 17:23 30. Jan 2014
by kucik
Co přesně na nich nefunguje? Jakože nejdou pořídit, nejsou na nich scripty, nebo něco jiného?

Re: Trezor bankovní

Posted: 17:24 30. Jan 2014
by Rejty
Podle mě nejsou v modulu skripty na trezory.

Re: Trezor bankovní

Posted: 17:39 30. Jan 2014
by kucik
Musej bejt. V sídlech trezory fungujou.

Re: Trezor bankovní

Posted: 17:50 30. Jan 2014
by karolina
V karathe v bance nikde není vidět trezor ke kterému by se dalo dostat, v kelu jde zakoupit klíč, ale trezor se neotevře.

Re: Trezor bankovní

Posted: 11:25 17. Feb 2014
by harlequin_ichtyosis
tak v podtemnu trezor koupit jde, ale neobdrzel jsem za svych padesat nic, ani klic ani licenci na dimenzionalni bezpecnostni trezor

Re: Trezor bankovní

Posted: 17:11 18. Feb 2014
by Amber
harlequin_ichtyosis wrote:tak v podtemnu trezor koupit jde, ale neobdrzel jsem za svych padesat nic, ani klic ani licenci na dimenzionalni bezpecnostni trezor
Opraveno, už fungují + nahrazeny peníze.