Page 1 of 7

VYŘEŠENO: Barvíř

Posted: 21:22 30. Jan 2014
by Alrik
Zdravím, chtěl sem požadat zda by šlo udělat u barvíře více použitelného oblečení a méně porna ? Pardon ale těch věcí na sexpení či pornověcí je tam strašně moc a použitelného oblečení minimum .... děkuji :)

Re: Barvíř

Posted: 21:28 30. Jan 2014
by Aillen
K tomu se připojuji. Zvlášť pokud jde o použitelné živůtky, je to ještě horší než to bylo na ST *malý povzdech*.

Re: Barvíř

Posted: 21:34 30. Jan 2014
by Alrik
Aillen wrote:K tomu se připojuji. Zvlášť pokud jde o použitelné živůtky, je to ještě horší než to bylo na ST *malý povzdech*.
Zmizeli také rukavice (Dlaně) a i pořadná stehna

Re: Barvíř

Posted: 21:36 30. Jan 2014
by J.F.Payne
Hlavně že máme tisíc dvojpenisů :)))

Re: Barvíř

Posted: 21:43 30. Jan 2014
by Alrik
J.F.Payne wrote:Hlavně že máme tisíc dvojpenisů :)))
mě to celkem štve když stim dělam a někdo po mě chce udělat pěknou zbroj či něco podobneho ... tak nemužu + u všeho nefunguje tak 60 modelu

Re: Barvíř

Posted: 21:56 30. Jan 2014
by kokosak
Si skus vystačit se třemi funkčními modely hrudníku a pak kafrej! :D

Re: Barvíř

Posted: 21:59 30. Jan 2014
by Puxina
Zajímavé, že ten výběr je tam mnohem větší jak na staré Thalii.

Tak holt najděte a nebo vytvořte nové vzhledy a dejte na modul ;)

Re: Barvíř

Posted: 22:02 30. Jan 2014
by Zeerit
Oni spíš chtějí (a já taky) aby byly přistupný ty o kterých se ví, že tam jsou.. jen to na ně z neznámých důvodů nenajede.

Re: Barvíř

Posted: 22:08 30. Jan 2014
by kucik
Pristupne jsou vsechny modely. Pokud se nezobrazuji, tak proste pro ten ktery model hracske postavy neexistuji. Rozhodne pokud chcete neco pridat, tak neni problem prohledat vault a volna mista se porad muzou vyplnit.

Re: Barvíř

Posted: 22:09 30. Jan 2014
by Alrik
Zeerit wrote:Oni spíš chtějí (a já taky) aby byly přistupný ty o kterých se ví, že tam jsou.. jen to na ně z neznámých důvodů nenajede.
Rofe ano větši vyběr, pro tebe podle mě si tam navrhoval věci ty

Re: Barvíř

Posted: 22:11 30. Jan 2014
by Pajule
kucik wrote:Pristupne jsou vsechny modely. Pokud se nezobrazuji, tak proste pro ten ktery model hracske postavy neexistuji.
Neni pravda, Niena má "spoustu" šatů, které mají např. trup, který u barvíře není, ale v toolu jo. :)

Re: Barvíř

Posted: 22:11 30. Jan 2014
by Alrik
kucik wrote:Pristupne jsou vsechny modely. Pokud se nezobrazuji, tak proste pro ten ktery model hracske postavy neexistuji. Rozhodne pokud chcete neco pridat, tak neni problem prohledat vault a volna mista se porad muzou vyplnit.
chybí tam dosti věci co bylo na staré Thalii

Re: Barvíř

Posted: 22:12 30. Jan 2014
by Puxina
Alrik wrote:
Zeerit wrote:Oni spíš chtějí (a já taky) aby byly přistupný ty o kterých se ví, že tam jsou.. jen to na ně z neznámých důvodů nenajede.
Rofe ano větši vyběr, pro tebe podle mě si tam navrhoval věci ty
:D Ano zajísté. Už jsem to tu psal několikrát, tyhle vzhledy jsou obsahem nějakého jednotného balíčku. Porno přeskočte a vyberte si modely, které se vám hodí, je jich tam dost ;)

Re: Barvíř

Posted: 22:13 30. Jan 2014
by Puxina
Pajule wrote:
kucik wrote:Pristupne jsou vsechny modely. Pokud se nezobrazuji, tak proste pro ten ktery model hracske postavy neexistuji.
Neni pravda, Niena má "spoustu" šatů, které mají např. trup, který u barvíře není, ale v toolu jo. :)
Taky jsem si toho všiml, tak pak leda možnost si nechat přetahovat oblečení přes toolset.

Re: Barvíř

Posted: 22:15 30. Jan 2014
by Alrik
Puxina wrote:
Pajule wrote:
kucik wrote:Pristupne jsou vsechny modely. Pokud se nezobrazuji, tak proste pro ten ktery model hracske postavy neexistuji.
Neni pravda, Niena má "spoustu" šatů, které mají např. trup, který u barvíře není, ale v toolu jo. :)
Taky jsem si toho všiml, tak pak leda možnost si nechat přetahovat oblečení přes toolset.
mmmm přeskočte model ? jak když tam teměř jiné nejsou