Page 1 of 1
OPRAVENO - Kyselinový mrak houbáci
Posted: 10:44 01. Feb 2014
by Krysak
Místo: houbové tunely
Kdo: mykanodoidi
Čím: kyselinový mrak
Popis: kyslinový mrak trvale zpomalí, nelze to jinak obejít než meditací. Efekt je kumulativní, že se pak postavička skoro neplazí. Předpokládám, že efekt má skončit po opuštění mraku.
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 11:56 01. Feb 2014
by Shaman88
Asi stejný problém jako s temnotou achjo..... tohle bude ale komplikovanější.
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 12:47 01. Feb 2014
by kucik
A co je s tim za problémy? Proč to ty kouzla najednou dělaj?
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 17:01 01. Feb 2014
by Shaman88
Protože mají vlastní skripty.
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 17:06 01. Feb 2014
by kucik
Vlastní scripty měly vždycky. Můžeš ten problém trochu rozepsat? Já bych třeba docela rád věděl, v čem je problém, abysme si na to dali pozor i u jiných věcí.
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 22:30 01. Feb 2014
by Shaman88
Area effekty a jejich propojení s normálnímy skripty spellů.
Resp. hodně efektů má hodně dementně udělané OnAreaEffect Exit eventy.
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 22:44 01. Feb 2014
by kucik
A co presne je tam za problem? Ze se ty eventy nespusti, nebo co? Na ST jsme to zpravidla obchazeli cyklicky spoustenym kratkodobym efektem.
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 23:21 01. Feb 2014
by Shaman88
Pro AoE efekty je hodně omezená skriptová sada, dost funkcí tam nefunguje jak má, a jsou tam problémy na zjištění kdy postava opustí oblast + rozpoznaní které efekty to má odstranit.
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 23:23 01. Feb 2014
by kucik
Pres nwnx structs ty efekty jdou poznavat uz docela dobre.
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 00:46 02. Feb 2014
by Shaman88
kucik wrote:Pres nwnx structs ty efekty jdou poznavat uz docela dobre.
To je nutné vyzkoušet. Bojím se aby to nebugovalo.
Pro PC věci nwnx není problém, ale u NPC to dost blbne, kor když můžeš navíc daný spell použít i jako feat abilitu, tzn. effekt spell ID pak snandardní skript nevytáhne ven.
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 16:37 09. Feb 2014
by Nalkanar
Krysak wrote:Místo: houbové tunely
Kdo: mykanodoidi
Čím: kyselinový mrak
Popis: kyslinový mrak trvale zpomalí, nelze to jinak obejít než meditací. Efekt je kumulativní, že se pak postavička skoro neplazí. Předpokládám, že efekt má skončit po opuštění mraku.
Funguje i u standartního kouzla na jistých místech.
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 22:04 25. Feb 2014
by Nalkanar
Stále dává perma slow.
Re: Kyselinový mrak houbáci
Posted: 22:18 25. Feb 2014
by kucik
opraveno.