Page 1 of 1

OPRAVENO: obchodnik - pevnost petronika

Posted: 00:52 02. Feb 2014
by huhulak
nevykupuje trofeje, vzdy rekne ze nic nevidi a ze mam same stare veci(nemel sem stare veci)

Re: obchodnik - pevnost petronika

Posted: 01:20 02. Feb 2014
by Rejty
A jinde výkup funguje?

Re: obchodnik - pevnost petronika

Posted: 02:20 02. Feb 2014
by huhulak
Rejty wrote:A jinde výkup funguje?

funguje

Re: obchodnik - pevnost petronika

Posted: 20:14 13. Apr 2014
by karolina
Opraveno.

V proměnných bylo psáno trofej = malá písmena.