Page 1 of 2
OPRAVENO: Toulce
Posted: 14:13 02. Feb 2014
by Radim
- snížen počet munice v toulcích na 2000
Nefunkční, stále obsahuje 9999ks
Re: Toulce
Posted: 14:16 02. Feb 2014
by Puxina
Radim wrote:- snížen počet munice v toulcích na 2000
Nefunkční, stále obsahuje 9999ks
Jojo já to včera hlásil rejtymu.
Na druhou stranu nevím zda 2k šípů je dostatečný počet, když šípy 1k6 nakoupím za 3k zlatek.
Re: Toulce
Posted: 14:28 02. Feb 2014
by KaTo
Kolik stojí oprava meče za "jedno" seknutí vs cena jednoho šípu? Pokud je to vyrovnaný, pak neřeknu ani popel (kromě váhy).
Protože ta váha je na hlavu. Když si vezmu spotřebu šípů u lučištnice, tak 2000 "výstřelů" za toulec, který navíc váží 10 liber je moc.
P.S.
Lidově řečeno - buď snížit váhu toulců na 1 libru nebo zvýšit počet aspoň na 5-6 tisíc šípů...bo jinak si, s prominutím, může WB dát takhle nastavený toulce tam kam slunce nesvítí

.
Re: Toulce
Posted: 14:38 02. Feb 2014
by Radim
2k šípů se vystřílí celkem rychle. Na vyšších lvlech a v náročnějších lokacích to bude chtít nosit takové toulce aspoň dva. Lokace jsou větší cestování na delší dobu. Pokud se vyrazí na delší lov mohl by pak být celkem problém.
Re: Toulce
Posted: 14:43 02. Feb 2014
by kokosak
KaTo wrote:..bo jinak si, s prominutím, může WB dát takhle nastavený toulce tam kam slunce nesvítí

.
..... protože nejlepší způsob, jak něčeho dosáhnout je bejt hrubej na někoho, kdo to má udělat, že?

Re: Toulce
Posted: 14:55 02. Feb 2014
by Caehan
A nebo to bude chtít vyndávat šípy před výpravou a vyhazovat toulec... což není z hlediska šetření místa v inventáři úplně skvělé, to chápu... a toulec tím tak trochu postrádá smysl.
S rychlou střelbou tu použitelnější střelec vystřelí 4 šípy za kolo (na vyšších běžně 5, nepočítám zrychlení), to je 500 (400) kol, resp. 48 (40) minut střelby... jestli je to málo nebo hodně, to nevím jistě.
Re: Toulce
Posted: 15:01 02. Feb 2014
by Radim
kokosak wrote:KaTo wrote:..bo jinak si, s prominutím, může WB dát takhle nastavený toulce tam kam slunce nesvítí

.
..... protože nejlepší způsob, jak něčeho dosáhnout je bejt hrubej na někoho, kdo to má udělat, že?

Kdyby sis to nedal do citace tak to ani nevidím. Kato většinou jen trolí, takže když ho mám v ignore listu o nic nepřicházím. Nenastavoval jsem to, vypadá to jako špatná volba si myslím, tak to řeším. Chytré a poznámky co nejsou k tématu k tomuto fóru už patří.
S rychlou střelbou tu použitelnější střelec vystřelí 4 šípy za kolo (na vyšších běžně 5, nepočítám zrychlení), to je 500 (400) kol, resp. 48 (40) minut střelby... jestli je to málo nebo hodně, to nevím jistě.
Asi záleží na stylu hry, ale pokud do toho výpočtu dosadíš creepera tak je to málo.
Re: Toulce
Posted: 15:03 02. Feb 2014
by Caehan
Tak když budou alespoň lehčí... na druhou stranu se totiž musí uznat, že se mým postavám obvykle stávalo, že jim vydržely nejhorší šípy až do doby, než sehnaly ty nejlepší. Možná jich je skutečně zbytečně moc.
Re: Toulce
Posted: 15:56 02. Feb 2014
by Radim
10,5 libry je dost a když vezmeš v potaz, že ne vždy je třeba ta munice co máš zrovna připravenou jsou dva a víc toulců potřeba tak jako tak.
Re: Toulce
Posted: 16:18 02. Feb 2014
by J.F.Payne
Zatímco šípy s bonusem ke zranění za element llze sehnat velmi jednoduše, zbraně s bonusem ke zranění za element jsou dost vzácné. Tam bych viděl základní rozdíl. Chceš působit normální damage? Tak tě toulec šípů stojí pár zlatek. Chceš damage navíc? Připlať si.
Opravy (pokud už fungují) nebyly zrovna levné - a týkaly se i štítů a zbroje. Zvlášť ze začátku hrdinské kariéry to byl nezanedbatelný výdaj.
Re: Toulce
Posted: 16:36 02. Feb 2014
by KaTo
J.F.Payne wrote:Zatímco šípy s bonusem ke zranění za element llze sehnat velmi jednoduše, zbraně s bonusem ke zranění za element jsou dost vzácné. Tam bych viděl základní rozdíl. Chceš působit normální damage? Tak tě toulec šípů stojí pár zlatek. Chceš damage navíc? Připlať si. .
Kdbys nelhal/nemlžil/(nemluvil z neznalosti)/etc. (doplň sám

) - elementární +1/+2 zbraně s 1k4-1k6 jsou v Kelu každou chvíli v hodnotě 20-40k.
Re: Toulce
Posted: 18:27 02. Feb 2014
by Alrik
jasný ale co takhle rukavice mnicha

Re: Toulce
Posted: 01:00 03. Feb 2014
by -darkvision-
Alrik wrote:jasný ale co takhle rukavice mnicha

1k6 v kelu .. 50k myslim ..
Re: Toulce
Posted: 01:40 03. Feb 2014
by Alrik
-darkvision- wrote:Alrik wrote:jasný ale co takhle rukavice mnicha

1k6 v kelu .. 50k myslim ..
oh opravdu ? sem je tam právě nikde nenašel .... asi sem se přehlidl
Re: Toulce
Posted: 02:37 03. Feb 2014
by Caehan
I kožešník v Karathě nějaké má.