Page 1 of 1

VYŘEŠENO - PM - skupiny

Posted: 23:16 02. Feb 2014
by Nalkanar
Vidím v možnostech nově zasílání zpráv skupinám (?) a visí tam jen a pouze Vílí školka. Není něco nastavené špatně?

Image

Re: PM - skupiny

Posted: 23:25 02. Feb 2014
by kucik
Asi ze jsem u tehl guildy, kdyz jsem ji zakladal povolil moznost hromadnych zprav. Driv jsem to nedelal.