Page 1 of 2

Rybaření

Posted: 23:27 02. Feb 2014
by monstera
Nevím, jestli patří do craftu, ale ač jsem se pokoušel po oznámení, že bylo spuštěno, chytat v Ivory a okolí, prut již před časem koupený nefunguje

Re: Rybaření

Posted: 23:30 02. Feb 2014
by kucik
Povědztě mi, Kefalín, čo si představujetě pod takým slovom ,,nefunguje".

Re: Rybaření

Posted: 14:09 03. Feb 2014
by monstera
kucik wrote:Povědztě mi, Kefalín, čo si představujetě pod takým slovom ,,nefunguje".
Včera nedával žádnou reakci , dnes ve volných vodách hlásí, že tam ryby nechytím, ale za to ve studni funguje jak má. Je tam zřejmě z minulé doby nastaveno použití v pitných vodách, což je v NT nonsens.

Re: Rybaření

Posted: 14:16 03. Feb 2014
by kucik
Ano, jde to používat jen tam, kde je na zemi označená voda.

Re: Rybaření

Posted: 15:19 03. Feb 2014
by -darkvision-
A bude se zavádět tato voda i na vodní plochy jako rybníky, jezera, potoky a řeky?
Nebo se bude moci rybařit jen ve fontánách a studních?
..do budoucna myslím..

Re: Rybaření

Posted: 15:23 03. Feb 2014
by kucik
Určitě bude. Jen teď tvůrci lokací makaj na rozšiřování světa a na tohle nezbývaj síly.
Dokonce je to připraveno i na mořský rybolov.

Re: Rybaření

Posted: 21:21 03. Feb 2014
by monstera
Ze studny v Ivory u té obchodnice jsem ulovil 2 kapry, 2 okouny a 1 kapříka potočního, Krkovička za ně zaplatil 35 zlatých. Kdyby bylo v provozu pečení masa a ryb, raději bych je zkonzumoval sám......

Re: Rybaření

Posted: 21:54 03. Feb 2014
by kokosak
monstera wrote:Ze studny v Ivory u té obchodnice jsem ulovil 2 kapry, 2 okouny a 1 kapříka potočního,
uh..... a to ti přijde OK? 0.o

Re: Rybaření

Posted: 22:06 03. Feb 2014
by pavad
kokosak wrote:
monstera wrote:Ze studny v Ivory u té obchodnice jsem ulovil 2 kapry, 2 okouny a 1 kapříka potočního,
uh..... a to ti přijde OK? 0.o
Rekl bych ze asi poukazuje na hodnotu ryb... resp. jejich ne-hodnotu.

To ze jdou aktualne lovit jen z kasen a studen je bug, jiz hlasen.

Re: Rybaření

Posted: 14:16 04. Feb 2014
by kucik
To jsou náhodou jen za ryby docela slušný peníze. Resp. jsou to stejný peníze jako na ST, kde měly výrzně nižší hodnotu.

Re: Rybaření

Posted: 22:30 06. Feb 2014
by monstera
kokosak wrote:
monstera wrote:Ze studny v Ivory u té obchodnice jsem ulovil 2 kapry, 2 okouny a 1 kapříka potočního,
uh..... a to ti přijde OK? 0.o
Lovit ryby ve studni je samozřejmě pitomost, ale je to jediná možnost, jak si vybudovat alespoň základy dovednosti rybaření ...V reálu už rybařím 55 let a tady by mi to chybělo...

Re: Rybaření

Posted: 02:21 21. Feb 2014
by NesQe
Ryby z moře nejdou v surové podobě prodat ( zatím - treska a žralok)
Ostatní jdou prodat (kapřík, rak...) normálně v hostinci...
Jdou prodat jedině upečené..
Chyba nebo záměr?

Re: Rybaření

Posted: 02:21 21. Feb 2014
by NesQe
Rak - je to jen detail, ale má obrázek černočervené poskládané deky (nebo co to je)

Re: Rybaření

Posted: 12:07 21. Feb 2014
by kucik
NesQe wrote:Ryby z moře nejdou v surové podobě prodat ( zatím - treska a žralok)
Ostatní jdou prodat (kapřík, rak...) normálně v hostinci...
Jdou prodat jedině upečené..
Chyba nebo záměr?
Prodat komu?

Re: Rybaření

Posted: 13:22 21. Feb 2014
by DarkKnight
taky přidám Při lovení s moře se občas chytne "ryba" s divnýma znaky Po dlouhém luštění jde asi o "pořádnou rybu" sice tu rybku chytnete ale rybu nedostanete ( nedává item)