Page 1 of 1
OPRAVENO: Rybářský prut
Posted: 07:30 03. Feb 2014
by May
Je to jako hůl bráno systémově a spousta povolání to nemůže nosit je to vybarveno červeně. Je to tak správně?
Re: Rybářský prut
Posted: 09:24 04. Feb 2014
by Myrpa
Podle mě to je chyba. Vzhledem ke způsobům, jak se dají chytat ryby (kromě prutu ruce, oštěp, sítě, magie, a kdo ví co dál) nikoho nezarazí, že hůl ruce bude dobrovolná rekvizita.
Předělal bych to na nějaký item v invu, nebo můj oblíbený chat command, nebo feat.
Re: Rybářský prut
Posted: 09:42 04. Feb 2014
by Derken-
Stále by bylo fajn, kdyby hráč musel mít nějaký ten item, který by si musel sehnat (prut, síť, oštěp atd.) a nešlo by chytat ryby jen tak z fleku.
Re: Rybářský prut
Posted: 09:54 04. Feb 2014
by G-ladiator
Spíš kdyby itemy zlepšovaly šanci něco chytit.
Re: Rybářský prut
Posted: 14:38 04. Feb 2014
by kucik
Já jsem pro itemy. Aspoň s nima jde dělat rozumně nějaká animace.
Re: Rybářský prut
Posted: 17:17 04. Feb 2014
by Shaman88
Na vaultu jsou, a viditelně pro všechny rasy:
http://nwvault.ign.com/fms/Image.php?id=34503
Re: Rybářský prut
Posted: 17:30 04. Feb 2014
by kucik
Tak my jsme je taky dřív měli pro všechny rasy. Ale pak se upravilo 2dačko, že jo.
Re: Rybářský prut
Posted: 17:38 04. Feb 2014
by Shaman88
kucik wrote:Tak my jsme je taky dřív měli pro všechny rasy. Ale pak se upravilo 2dačko, že jo.
Tak to upravíme zpět ne?
Re: Rybářský prut
Posted: 17:43 04. Feb 2014
by pavad
kucik wrote:Tak my jsme je taky dřív měli pro všechny rasy. Ale pak se upravilo 2dačko, že jo.
Kdyz uz bude u toho - kniha a brk (RP doplnek) jsou taktez neuchytitelne do ruky pro vsechna povolani...
Re: Rybářský prut
Posted: 17:48 04. Feb 2014
by Shaman88
My jsme komplet překopali systém DND tak klidně bychom mohli vypnout požadavky na zbraně, tedy aby všichni mohli nosit vše a featy pro zacházení se zbraněma nechat navázané jen zaměření na zbraň, specky, kritiky a tak....
Jinak řečeno mág by mohl vzít do ruky kosu ale nemohl by na ni získat žádná zaměření, takže ve výsledku by to zvýhodňovalo tyto RP předměty....
(Pokud by to bylo nedostatečné, tak třeba při OnEquipu zkontrolovat jestli danou zbraň může, a pokud tak tomu dodat item property "No damage")
Re: Rybářský prut
Posted: 18:06 04. Feb 2014
by pavad
Shaman88 wrote:My jsme komplet překopali systém DND tak klidně bychom mohli vypnout požadavky na zbraně, tedy aby všichni mohli nosit vše a featy pro zacházení se zbraněma nechat navázané jen zaměření na zbraň, specky, kritiky a tak....
Jinak řečeno mág by mohl vzít do ruky kosu ale nemohl by na ni získat žádná zaměření, takže ve výsledku by to zvýhodňovalo tyto RP předměty....
(Pokud by to bylo nedostatečné, tak třeba při OnEquipu zkontrolovat jestli danou zbraň může, a pokud tak tomu dodat item property "No damage")
Nu, to pak ale muze kdokoli pouzivat kuprikladu dlouhy luk, ne?
Re: Rybářský prut
Posted: 18:31 04. Feb 2014
by Shaman88
No mohl bys ho nosit v ruce, ale nedělal bys s tím žádné zranění.
Re: Rybářský prut
Posted: 18:37 04. Feb 2014
by J.F.Payne
Mág si vezme do ruky kosu, nakouzlí vylepšenou magickou zbraň, ostrost, boosty na zbraň, nakouzlí sebe.... a bude lepší než bojovník

)
Re: Rybářský prut
Posted: 14:29 15. Feb 2014
by Myrpa
S prutem a knihou zkusím něco udělat.
Je nějakej brk, co se dá vzít do ruky? Já koupil jen inventářovej.