Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Zelené vršky - orčí obětiště

Posted: 20:34 04. Feb 2014
by skarbi
Zapoměl udělat screen, ale snad to postačí takhle, případně ho dodám dýl. Přechod na vchodu do jeskyně po nakliknutí nikam nehodí.

Re: Zelené vršky - orčí obětiště

Posted: 21:24 04. Feb 2014
by Rejty
Zatím nikam nevede.